خبرنگاران چشمان بیدار ملت‎ها و پیگیر به حق مطالبات مردمند

|
0 دیدگاه

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: ۱۷ مردادماه فرصتی است تا به رسم قدردانی از خبرنگاران، نقش بی بدیل ایشان را یاد آور شویم.

 رضا جعفرزاده با تبریک ۱۷ مردادماه روز خبرنگار به تمامی اصحاب رسانه، اظهار کرد: خبرنگاران هویتشان سوال و پرسشگری است آنها ظرفیت های قدرتمندی هستند که به نمایندگی از افکار عمومی می‌توانند زمینه ساز تحولات بزرگ در جهت توسعه همه جانبه باشند.

وی خاطرنشان کرد: خبرنگاران چشمان بیدار ملت ها و تجسم به حق مطالباتند و محاسبه درست آن است که ارزش خبرنگاران رسانه ها را معادل  افکار عمومی بدانیم چرا که مهم‌ترین و محوری ترین دغدعه آنها تحقق حاکمیت مردم بر امورات خود هستند.

جعفرزاده با بیان این‌که خبرنگاران هم مبلغند و هم منتقد، گفت: رویکرد رشد و توسعه هر جامعه ای منوط به میزان حضور و باور آنهاست به گونه ای که تکامل و توسعه یافتگی بدون لحاظ نقش محوری رسانه ها تعریف ناقصی است .

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری در ادامه با این توضیح که قلم و اخلاق مداری ابزار خبرنگاران است قلمی که زبان خدا و امانت آدم است، گفت: شهید با شهامتی چون “صارمی” مصداق این مفاهیم است که این روز به پاس رشادت های ایشان نام گذاری شده  است.

نام و یادش را گرامی می داریم.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.