فراخوان جنرال موتورز برای ۸۰۰ هزار خودرو به دلیل نقص در فرمان

|
0 دیدگاه

شرکت جنرال موتورز برای حدود ۸۰۰ هزار شورلت سیلورادو ۱۵۰۰ و جی ام سی سیرا ۱۵۰۰ پیکاپ در سراسر جهان به دلیل احتمال وجود نقص در سیستم فرمان خودکار فراخوان رفع عیب صادر می کند.

به نقل از رویترز، اسناد اخیرا منتشر شده نشان می دهد شرکت جنرال موتورز برای حدود ۸۰۰ هزار شورلت سیلورادو ۱۵۰۰ و جی ام سی سیرا ۱۵۰۰ پیکاپ در سراسر جهان به دلیل احتمال وجود نقص در سیستم فرمان خودکار فراخوان رفع عیب صادر می کند.

بر اساس اسنادی که توسط اداره امنیت ترافیک بزرگراه های آمریکا منتشر شده، بزرگترین شرکت خودروسازی آمریکا اعلام کرد، این خودروهای بازی مدل سال ۲۰۱۴ ممکن است به ویژه در سرعت پایین به صورت موقتی دچار قطعی فرمان خودکار الکتریکی شوند.

این فراخوان شامل حدود ۶۹۰ هزار دستگاه خودرو در آمریکا، ۸۰ هزار دستگاه در کانادا و حدود ۲۵ هزار دستگاه در بازارهای دیگر است. نمایندگی های جنرال موتورز برای رفع این نقص نرم افزار نصب شده روی این خودروها را مجددا راه اندازی خواهند کرد.

تام ویلکینسون، سخنگوی جنرال موتورز هیچ گونه اشاره ای به این مسئله که آیا این فراخوان بعد از وقوع تصادفات یا مصدومیت های احتمالی انجام می گیرد یا نه نکرد.

جنرال موتورز به نهادهای نظارتی گفته که قبل از مدل سال ۲۰۱۵، تغییراتی برای مقابله با پایین آمدن احتمالی ولتاژ در خودروها اعمال کرده که این مسئله موجب بروز نقص در سیستم فرمان خودکار شده است.

جنرال موتورز نگفته که نمایندگی ها چه زمانی تعمیر این خودروهای معیوب را آغاز خواهند کرد.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.