قائم مقام رنو: قرارداد با ایران استثنایی است

|
0 دیدگاه

قائم مقام رنو قرارداد امروز با ایران را استثنایی خواند.

تیری بلوره قائم مقام شرکت رنو در مراسم امضای قرارداد همکاری مشترک بین سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، شرکت پرتو نگین ناصح و گروه خودرو سازی رنو در وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به اینکه مفتخریم که امضا قراردادی استثنایی را با ایدرو و گروه نگین اعلام می کنیم ، اظهار داشت: این قرارداد با یکی از استراتژیک ترین کشورها برای رنو یعنی ایران به امضا رسید. ایران به خاطر پتانسیل های خوب صنعتی، زیرساختهای خودروسازی  نیروی انسانی توانمند شرایط ژئوپولیتیک استثنایی  دارد.
وی با بیان اینکه این توافقی استثنایی در تاریخ صنعت خودرو ایران به جهت سرمایه گذاری انتقال تکنولوژی داخلی سازی و پرورش استعدادهای ایرانی، ایجاد مرکز مهندسی و خرید تولید خودروهای به روز و صادرات است، افزود: رنو با حضور بدون وقفه در ایران از سال ۲۰۰۴ تعهد خود را ثابت کرده است و امضای این قرار داد تعهد و خواست قوی ما را برای حضور بلند مدت در ایران تایید می کند.

وی تصریح کرد: به عنوان شریک استراتژیک صنعت خودرو ایران خوشحالیم که این سرمایه گذاری مشترک را با دو شریک قابل اعتماد خود ایدرو به عنوان نماینده دولت و گروه نگین به عنوار نماینده بخش خصوصی انجام می دهیم.

بلوره با اعلام اینکه همکاری ما با دو شریک قدیمی یعنی ایران خودرو و سایپا همچنان ادامه و گسترش خواهد داشت، اضافه کرد: امضا این قرارداد قدمی رو به جلو و بلند برای همکاری مستمر میان ایران و رنو است و ارزشهای مشترکی برای طرفین خواهد داشت.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.