هواوی با رتبه ۸۳ در میان ۱۰۰ شرکت برتر دنیا در لیست Fortune 500

|
0 دیدگاه

شرکت هوآوی موفق شد در لیست Fortune 500 امسال خود را بین ۱۰۰ شرکت اول بزرگ دنیا در رتبه ۸۳ جای دهد. رتبه هوآوی در سال گذشته در این لیست ۱۲۹ بود که امسال با درآمد ۷۸٫۵۱ میلیارد دلاری این شرکت جایگاه بسیار بهتری را نصیب خود نمود.

لیست Fortune 500 همواره به عنوان منبعی قابل اعتماد با ارزیابی شرکت های بزرگ دنیا، ۵۰۰ شرکت برتر را در مجله Fortune به صورت سالانه معرفی می نماید. رتبه‌بندی فورچون ۵۰۰ بر اساس شاخص هایی مهم، شرکت‌های مشهور را بر اساس نقاط قوت، اندازه و رقابت بین المللی و شاخص هایی از اقتصاد جهانی که فراتر از مرزها، ملیت‌ها و تفاوت‌های فرهنگی است، مورد ارزیابی قرار می‌دهد.

ارزش نام تجاری هواوی توسط سازمان های معتبر دیگری هم به رسمیت شناخته شده و در لیست‌های ارزشمند و معتبر بین المللی جهان قرار گرفته است. به عنوان نمونه هواوی تنها شرکت چینی به شمار می‌رود که در فهرست برندهای ارزشمند جهان توسط فوربس در سال ۲۰۱۷ قرار گرفت. هواوی همچنین رتبه‌ ۴۹ را در میان ۱۰۰ برند برتر جهان در لیست BrandZ  به خود اختصاص داد. به علاوه این شرکت در رتبه بندی ۲۰۱۷ Global 500 جایگاه ۴۰ را در میان برندهای با ارزش جهان کسب کرد که در مقایسه با سال قبل از آن، ۷ پله صعود کرده است.

براساس گزارش موسسات تحقیقاتی IDC، SA و Trendforce، هواوی در بازار گوشی‌های هوشمند در سال ۲۰۱۷ جایگاه شماره ۳ را در جهان و در چین جایگاه شماره یک را به خود اختصاص داده است.

لازم به ذکر است گوشی های پرچمدار سری P و Mate هواوی قلب مشتریان زیادی را در جهان تسخیر کرده است و توانسته بستر مناسبی برای توسعه بازار هواوی در بازار گوشی های میان رده و بالا رده بازار برای این شرکت ایجاد نماید.

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.