چانه‌زنی‌های زیادی برای انتخاب وزیران جوان انجام دادیم

|
0 دیدگاه

رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: برای انتخاب وزرای جوان چانه‌زنی‌های زیادی با دولت انجام شد اما در مواردی این مهم محقق نشد. امیدواریم روند انتخاب وزرای جوان مانند آذری‌جهرمی ادامه پیدا کند.

 مسعود خوانساری امروز در نشست اعضای اتاق بازرگانی با وزیر پیشنهادی ارتباطات دولت دوازدهم در محل اتاق بازرگانی تهران بعد از صحبت‌های آذری جهرمی اظهار داشت: اقتصادی بودن وزیر ارتباطات از جمله نکات مثبت آقای آذری جهرمی است که این را می‌توان از صحبت‌های وی در اتاق بازرگانی مورد توجه قرار داد.

وی افزود: آذری جهرمی به موضوع پاسخگو بودن و توجه به صحبت‌ها و اظهارات بخش خصوصی نیز توجه دارد که امیدواریم این امر در صورت انتخاب وی به عنوان وزیر ادامه یابد.

رئیس اتاق بازرگانی تهران ادامه داد: با دولت برای جوان کردن وزیران چانه‌زنی‌های زیادی انجام داده‌ایم اما در مواردی به نتیجه نرسیدیم امیدواریم این روند ادامه پیدا کند و وزارتخانه‌ها، معاونین جوان خود را برای تصدی پست وزارت انتخاب کنند.

خوانساری تصریح کرد: حضور وزیر جوان ارتباطات در دولت دوازدهم مورد نیاز بود که امیدواریم در صورت انتخاب وزیر پیشنهادی جوانگرایی در دولت محقق شده و ادامه یابد.

وی در پایان صحبت‌های خود گفت: در صورتی که آذری جهرمی به عنوان وزیر ارتباطات انتخاب شود در جلسه آینده اتاق از حضور وی بهره گیریم و تعامل میان بخش خصوصی و دولتی ایجاد کنیم.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.