گلکسی نوت ۸ امروز رونمایی می شود

|
0 دیدگاه

امروز پوستری مربوط به فبلت گلکسی نوت ۸ سامسونگ در کره جنوبی منتشر شده است و در آن نشان می دهد که پرچمدار جدید سامسونگ، نسخه ۲۵۶ گیگابایتی نیز دارد.

در این پوستر تبلیغاتی، مشخص شده است که خریداران این نسخه از گلکسی نوت ۸ یک اسپیکر AKG و یا یک پرینتر Nemonic را به صورت هدیه دریافت خواهند کرد و خریداران نسخه ۶۴ گیگابایتی نیز از کارت هدیه ای به مبلغ ۸۸ دلار برای خرید یک هدست Gear VR و یا یک کاور LED و پاور بانک شارژ سریع ۵۱۰۰ میلی آمپر ساعتی بهره خواهند برد.

گلکسی نوت ۸ امشب رونمایی خواهد شد. پس از آن که مدل سال گذشته این فبلت به مشکل انفجار باتری ها برخورد و سامسونگ مجبور به جمع آوری این فبلت از فروشگاه ها شد، این زمان برای شرکت، بسیار طولانی و دشوار گذشته است. البته، اوایل سال جاری میلادی بود که سامسونگ نسخه بازسازی شده این فبلت را به نام گلکسی نوت فن ادیشن به صورت محدود عرضه کرد که استقبال خوبی هم از آن شد. البته این نکته نیز قابل ذکر است که فبلت جدید سامسونگ از باتری ۳۲۰۰ میلی آمپر ساعتی به جای باتری ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی نسخه قبلی استفاده کرد.

بالاخره انتظارات برای طرفداران این گوشی هوشمند به پایان رسیده است و امشب راس ساعت ۱۹:۳۰ به وقت تهران به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

 

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.