اقتصاد

تاریخ برگزاری انتخابات اتحادیه املاک مشخص شد

عضو هیئت مدیره اتحادیه مشاوران املاک از برگزاری انتخابات این اتحادیه در ۲۲ آبان ماه سال جاری خبر داد.

مصطفی قلی خسروی، اظهار کرد: ۹ مهرماه چهار سال پیش انتخابات اتحادیه املاک برگزار و ۲۱ مهر ۹۲ تغییر و تحولات هیئت مدیره اتحادیه انجام شد.

وی با یادآوری این که بیش از ۱۰۰ نفر در انتخابات سال گذشته حضور داشتند، ادامه داد: یکی از موارد مهم در انتخابات، مکان آن است. در این راستا چهارشنبه گذشته جلسه ای با حضور مسئولان و اتحادیه املاک برگزار که تاریخ ۲۲ آبان ماه برای برگزاری انتخابات دوره جدید هیئت مدیره اتحادیه مشاوران املاک تعیین شد.

وی تاکید کرد: البته این زمان بستگی به آن دارد که بتوانیم برای برگزاری انتخابات تا روز چهارشنبه هفته جاری مصلای تهران را برای این کار بگیریم. نامه های این کار نگارش شده و در دست اقدام است.

وی با بیان این که ۱۴۴ اتحادیه در تهران داریم، تصریح کرد: باید تا چهارشنبه پیش رو اسامی متقاضیان حضور در انتخابات ارائه شود و تا ۲۰ مهرماه صلاحیت ها بررسی و اعلام می شود.

عضو هیئت مدیره اتحادیه مشاوران املاک یادآور شد: چهار سال پیش با ۸۵ درصد آرا از ریاست اتحادیه کنار رفتم و مقصود و هدفم اتحادیه بوده نه این که مسیرم اتحادیه باشد.

قلی خسروی تاکید کرد: الان باید کسانی را انتخاب کنیم که هدف آنها اتحادیه باشد تا در راستای ترقی و تعالی اتحادیه حرکت می کند.

نوشته های مشابه

بستن