اقتصاد

مرکز خرید سانا سنتر رسما افتتاح شد

مرکز خرید سانا سنتر در یکی از خیابان‌های به نام پایتخت طی یک مراسم باشکوه رسما افتتاح شد.

مراکز خرید و فضاهای تجاری دوران مدرن را می توان موج دوم محیط های تجاری عنوان کرد که ماحصل انقلاب صنعتی و ظهور معماری مدرن به شمار می رود که ریشه در مراکز و بازارهای سنتی دارد. امروزه، روز به روز به تعداد مراکز تجاری شهر های بزرگ و کوچک افزوده می شود. این مراکز، جایگاهی برای مصرف تمام محصولات، مورد نیاز مصرف کنندگان است.

مراکز خرید دنیای مدرن در واقع شریان حیاتی یک شهر پویاست که علاوه بر فعالیت های اقتصادی، حرکت های اجتماعی و فرهنگی را در سیطره خود قرار داده اند. در واقع نخستین چیزی که مشتریان و مصرف کنندگان را به مراکز خرید می کشاند، تنوع در مغازه ها و فروشگاه های این مراکز است و اینکه طیف گسترده ای از محصولات را در خود جای داده است.

۱۸ام شهریور ماه ۱۳۹۶ شریان حیاتی یکی از معروف ترین خیابان ها تهران به پویایی بیشتر رسید. مرکز خرید سانا سنتر در خیابان اندرزگو با حضور جمع کثیری از هنرمندان،ورزشکاران و مردم علاقمند مورد بهره برداری رسمی قرار گرفت.

عملیات ساخت مرکز خرید سانا از سال ۱۳۹۰ آغاز شد و دارای  ۹۴۰۰ مترمربع واحد اداری، ۱۰۵۰۰ مترمربع واحد تجاری، پارکینگی با گنجایش تعداد مناسب خودرو و ۳۰۰۰ مترمربع رستوران و فودکورت سرباز و سرپوشیده است.

این مرکز خرید مدرن طیف بسیار زیادی را از اقلام پوشاک زنانه،پوشاک مردانه،پوشاک بچه گانه،کیف و کفش،ورزشی،عطر و آرایشی،طلا و جواهر،ساعت،زیورآلات و عینک،اسباب بازی،سیسمونی ولوازم خانگی را تحت برندها مطرح دنیا دارد.فروشگاه ها ی مرکز خرید سانا در طبقات مختلف به منظور تسهیل خرید انواع کالا برای مشتریان در نظر گرفته شده است همچنبن فودکورت ، رستوران و كافي شاپ ها در طبقات مختلف بشكل سر پوشيده و رو باز آماده پذیرایی از خریداران خود است.

این مجتمع خرید دارای مدیریت انرژی بر پایه ایزو ۵۰۰۰۱ است وسیستم های کنترل سرمایش و گرمایش و تهویه مطبوع و کنترل حجم هوا و همچننسیستم های کنترل فن کویل به همراه سیستم های کنترل روشنایی و دیمینگ از دیگر موارد و استانداردهایی است که در ساخت مرکز خرید سانا مورد توجه قرار گرفته است.

 

 

نوشته های مشابه

بستن