هر سهم “چدن” ۱۹۵۰ ریال کشف قیمت شد

|
0 دیدگاه

در جریان چهارمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه، هر سهم شرکت تولیدی چدن سازان در روزجاری ۱۹۵۰ ریال در بورس اوراق بهادار کشف قیمت شد.

 ۱۰ درصد سهام شرکت تولیدی چدن سازان شامل ۸۰ میلیون سهم این شرکت امروز به عنوان چهارمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه روی میز فروش رفت، که هر سهم این شرکت ۱۹۵۰ ریال در بورس اوراق بهادار کشف قیمت شد.

بر اساس این گزارش در این عرضه اولیه حداکثر سهمیه هر کد حقیقی و حقوقی ۲ هزار سهم و کف قیمت ۱۷۷۳ریال و سقف قیمت ۱۹۵۰ریال برای خریداران تعیین شده و مدیریت این عرضه را نیز شرکت کارگزاری ایساتیس پویا بر عهده گرفته بود.

گفتنی است شرکت چدن سازان از ۳۴ سال پیش در اصفهان تاسیس شده و در زمینه تولید غلتک های نورد گرم و سرد، رینگ و رولیک، کوکیل های شمش ریزی فولاد فعال است. همچنین سرمایه اسمی”چدن” ۸۰ میلیارد تومان بوده و این شرکت ۵۲۵ ریال سود را برای هر سهم سال مالی ۳۱ شهریور سال گذشته محقق کرده و ۲۵ تومان سود را نیز برای هر سهم در پیش بینی بودجه سال ۹۶ دیده است.

این گزارش می افزاید: پیش از این شرکتهای “به پرداخت ملت”، “مبین وان کیش” و “هتل پارسیان کوثر اصفهان” در سالجاری در بازار سرمایه عرضه اولیه شده اند.

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.