پای وزارت نفت در کفش وزارت نیرو

|
0 دیدگاه

پس از آنکه تمامی برنامه ریزی های مجموعه وزارت نفت در بخش برق با عدم صدور مجوز در مجموعه وزارت نیرو به بن بست خورد، به نظر می رسد وزارت نفت شانس خود را در دیگر بخش ها نیز امتحان می کند و اخیراً اقدام به برگزاری مسابقه در زمینه “بهره وری آب” کرد.

 پس از آنکه سال گذشته شاهد امضای تفاهم نامه هایی در زمینه تولید و صادرات برق در مجموعه وزارت نفت بودیم، امسال وزارت نفت به موضوع “بهره وری آب” ورود کرده و در راستای فرهنگ سازی مصرف آب، اقدام به برگزاری مسابقه ای با این عنوان کرده است.

ورود سال گذشته وزارت نفت به امضای مستقیم تفاهم نامه های تولید و صادرات برق با شرکت های متقاضی سرمایه گذاری در این بخش، در حالی که مسئولیت این موضوع کاملا با مجموعه وزارت نیرو بوده، حرف و حدیث های متعددی را به وجود آورد. حتی وزیر وقت نیرو رسماً اعلام کرد که “هیچ نهادی جز وزارت نیرو نمی تواند در بخش برق برنامه ریزی و اقدام به عقد قرارداد کند.”

در نهایت تمامی برنامه ریزی های مجموعه وزارت نفت در بخش برق با عدم صدور مجوز در مجموعه وزارت نیرو به بن بست خورد. امسال به نظر می رسد وزارت نفت شانس خود را در دیگر بخش ها نیز امتحان می کند و اخیراً اقدام به برگزاری مسابقه در زمینه “بهره وری آب” کرده است.

انتهای پیام/

0 پسندیده شده
روزنامه آسیا اپراتور دوم
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.