اقتصادنفت

اتریشی ها صنعت نفت ایران را می خواهند

شرکت اتریشی‌ آی ال اف کانسالتینگ اینجینیرینگ (ILF Consulting Engineers) به دنبال ایجاد همکاری طولانی مدت با شرکای ایرانی در پروژه‌های نفت و گاز است.

هلگه هوفت، رئیس بخش پروژه‌های بالادستی شرکت ILF اتریش در حاشیه نخستین سمپوزیوم افزایش ضریب بازیافت نفت (EOR) به خبرنگار شانا گفت: ILF به دنبال ایجاد همکاری‌های طولانی مدت با شریکان ایرانی در طرح‌های مختلف صنایع نفت و گاز ایران است.

وی افزود: ما متوجه هستیم که ایران‌ به فناوری‌های نو نیاز دارد و حاضریم در زمینه افزایش ضریب بازیافت نفت و ازدیاد برداشت از مخازن نفتی میدان‌های قدیمی با این کشور همکاری داشته باشیم.

رئیس بخش پروژه‌های بالادستی شرکت ILF اتریش گفت: ما به دنبال آن هستیم تا روابط گسترده ایران و آلمان به روزهای پیش از تحریم‌های غرب علیه ایران باز گردد.

هوفت در باره تصمیم این شرکت برای سرمایه گذاری در ایران گفت: ما یک شرکت مهندسی هستیم و مشاوره مهندسی ارائه می‌دهیم اما اطلاعاتی که ما به سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهیم به آنها اطمینان می‌دهد که سرمایه‌های خود را در چه مسیری هزینه کنند.

شرکت ILF از سال ۱۹۷۵ در ایران حضور داشته و در زمان تحریم‌ها هم در همه بخش‌هایی که هدف تحریم‌ نبودند، همکاری کرده است.

رئیس بخش پروژه‌های بالادستی شرکت ILF اتریش با ابراز امیدواری از گسترش همکاری‌ها با شریکان ایرانی در صنعت نفت و گاز، ادامه داد: هدف ما حضور بلند مدت در ایران است.

شرکت مشاوره مهندسی ‌آی ال اف کانسالتینگ اینجینیرینگ (ILF Consulting Engineers) چند شرکت زیرمجموعه در سراسر جهان دارد و به مشتریان خود برای اجرای پروژه‌های بزرگ مهندسی در بخش‌های مختلف یاری می‌رساند.

نخستین سمپوزیوم انتقال فناوری اتریشی افزایش ضریب بازیافت نفت با استفاده از آب تصفیه،  روز سه‌شنبه (دوم آبان‌ماه) در محل اتاق بازرگانی سفارت اتریش در تهران برگزار شد، سه شرکت اتریشی هات اینجینیرینگ (HOT Engineering)، آی ال اف کانسالتینگ اینجینیرز (ILF Consulting Engineers) و سونک اینجینیرینگ (SONNEK Engineering) از حامیان اصلی این سمپوزیوم بودند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن