دسته‌بندی نشده

نمایشگاه اختصاصی ایران در استانبول

در نمایشگاه اختصاصی ایران در ترکیه موفق به جذب سرمایه گذار در بخش گردشگری شدیم.

مهدی دیانی مدیرعامل شرکت مادر تخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی در گفت و گوی اختصاصی با «عصر نمایشگاه» با بیان این مطلب اظهار داشت: در نمایشگاه اختصاصی ایران در استانبول متولی بخش گردشگری بودیم با تعامل و تفاهمی که با شرکت سهامی نمایشگاه های ایران داشتیم مسئولیت  این  رویداد را به عهده گرفتیم و از طریق یکی از شرکت های مجرب بخش خصوصی بخش اجرایی این نمایشگاه را انجام دادیم.

وی از همکاری سازمان توسعه تجارت تشکر کرد و بیان داشت: این سازمان با حمایت از بخش خصوصی و اختصاص تعرفه ترجیهی به این بخش کمک شایان توجهی به ماداشتند.

وی افزود : در زمینه جذب مشارکت کننده با مشکل مواجه شدیم و دلیل آن هم مشکلات اداری کشور خودمان بود. و اکنون با بسیاری از این مسائل اشنا شدیم و می توانیم راه حل های انها را بیابیم.

دیانی برگزاری این نمایشگاه را آبرومند و در حد انتظار برآورد کرد و اظهار داشت: با سخت کوشی می توانیم در نمایشگاه های بعدی با توان بیشتری شرکت کنیم.

وی با اشاره به جلسات و نشست های این نمایشگاه خاطر نشان کرد ما می توانیم از تجربه بالای طرف ترک در بحث جذب گردشگر استفاده کنیم و با الگو برداری از آن به درآمد زایی در کشور بپردازیم.

این مدیر بخش گردشگری کشور اتصال این شرکت به عنوان متولی صنعت گردشگری ایران به بدنه تخصصی این صنعت در ترکیه را از دستاورد های این نمایشگاه دانست و اظهار داشت: صحبت های خوبی در این نمایشگاه انجام شده و ترک ها مایل هستند در صنعت گردشگری ایران سرمایه گذاری کنند.

بستن