اقتصادصنعت و تجارتویژه ها

پژو ۲۰۰۸ ازکارخانه تابازار۲۰ میلیون تومان روی قیمتش می رود

در حالی ایران خودرو از تحویل موعد شهریورماه پژو ۲۰۰۸ به مشتریان خبر داده است که فعالان بازار می‌گویند از نزدیک پژو ۲۰۰۸ را ندیده‌اند. به نظر می‌رسد تعداد خودروهای تحویلی محدود بوده است.

براساس اعلام شرکت ایران خودرو قرار بود سری اول محصول پرحاشیه پژو ۲۰۰۸ شهریورماه تحویل مشتریان شود اما با نزدیک شدن به روزهای پایانی مهرماه هیچ خبری از تحویل این خودرو و تردد آن در سطح شهر نشد تا اینکه روز گذشته ایران خودرو اعلام پس از ارسال دعوت‌نامه و تحویل خودرو۲۰۰۸ با موعد شهریور ماه، عرضه این محصول به مشتریان با زمان تحویل مهرماه آغاز شده است”.

این موضوع در حالی از سوی این شرکت مطرح می‌شود که هنوز فعالان بازار از نزدیک پژو ۲۰۰۸ را ندیده و حتی در پاسخ به پرسش خبرنگار تسنیم که بازار خرید و فروش پژو۲۰۰۸ چگونه هست، می‌گویند: ما هنوز این خودرو را از نزدیک ندیده‌ایم چه برسد به اینکه خرید و فروش آن را انجام دهیم.

محمدی یکی از فروشندگان خودرو با اعلام اینکه تعداد انگشت‌شماری از پژو ۲۰۰۸ در بازار خودرو دیده شده است، گفت: اگر سری به نمایشگاه‌های عباس‌آباد تهران بزنید به‌جرأت می‌توانم بگویم مازراتی می‌بینید اما پژو ۲۰۰۸ نه.

وی با بیان اینکه هنوز این محصول فرانسوی وارد بازار خودرو نشده است، افزود: اگر هم خودرویی در سطح شهر تردد کرده به‌عنوان تست پلاک‌گذاری شده است.

مؤتمنی رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو هم در همین ارتباط به خبرنگار تسنیم می‌گوید: در مورد میزان تعداد خودروهای پژو ۲۰۰۸ که شهریورماه تحویل مشتریان شده باید ایران خودرو آمار دهد اما به‌صورت کلی عرضه محدود این خودرو در بازار باعث شده تا پژو ۲۰۰۸ اختلاف قیمتی ۲۰ میلیون تومانی را از کارخانه تا بازار تجربه کند.

وی با طرح این پرسش که چرا باید پژو ۲۰۰۸ این میزان اختلاف قیمت در بازار داشته باشد، گفت: در این رابطه باید مسئولان مربوطه پاسخگو باشند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
بستن