آی سی تیخدماتموبایل

پیامک صورت حساب موبایل شخصی سازی می شود

مهدی قیناقی مدیرکل فروش اپراتور اول موبایل از شخصی‌سازی صورت‌حساب قبوض موبایل با هدف اطلاع آسان از جزئیات آیتم هزینه‌ها خبر داد.

مهدی قیناقی مدیرکل فروش اپراتور اول موبایل از شخصی‌سازی صورت‌حساب قبوض موبایل با هدف اطلاع آسان از جزئیات آیتم هزینه‌ها خبر داد.

وی، در پاسخ به خواسته مشترکان تلفن همراه مبنی بر اطلاع آنان از جزئیات قبوض موبایل در پیامک‌های صورت‌حساب اظهار داشت: در پاسخ به نیاز دسترسی آسانتر و اطلاع از ردیف‌ هزینه‌های قبوض موبایل اخیراً امکان شخصی‌سازی پیامک صورت‌حساب موبایل فراهم شده که با استفاده از این امکان مشترکان به صورت آسانتر از ریز هزینه‌های صورت‌حساب مطلع می‌شوند.

وی گفت: به این ترتیب علاوه‌بر صورت‌حساب پیامکی که برای تمامی مشترکان ارسال می‌شود، و حاوی مبلغ قبض است مشترکان می‌توانند با استفاده از سرویس شخصی‌سازی پیامک صورت‌حساب، اطلاعاتی که حتی در پیامک عمومی نیست را ببینند و از ریز جزئیات قبض مطلع شوند.

مدیرکل فروش اپراتور اول موبایل توضیح داد: در این سرویس هریک از آیتم‌هایی که در قبض ردیف ندارند قابل رؤیت است؛ این آیتم‌ها شامل آبونمان، مکالمه، خارجه، پیام کوتاه، خدمات ویژه، اینترنت تعرفه عادی، بسته‌ها، پیام چند رسانه‌ای، رومینگ، صندوق پستی، خدمات مبتنی بر محتوا، صورت‌حساب، تخفیفات، مالیات، بدهی، بستانکاری، معافیت، وصولی تأییدنشده، کمک‌های مردمی، درآمد عمومی دولت، کسر هزار ریال و قابل پرداخت است.

مدیرکل فروش اپراتور اول موبایل خاطرنشان کرد: برای استفاده از این سرویس مشترکان باید حرف تی لاتین را به شماره پیامکی ۹۹۰۰۰۹ پیامک کنند و سپس هر یک از آیتم‌های مورد نظر را در فرمت مشخص‌شده در پیامک تقاضا کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
بستن