اخباراقتصاد

۲۶ کشور به نمایشگاه تأسیسات تهران آمدند

در این نمایشگاه که بزرگترین نمایشگاه تأسیسات خاورمیانه و شمال آفریقا محسوب می شود، بیش از 600 شرکت داخلی و خارجی حضور دارند.

نامداران صنعت تأسیسات از ایران و ۲۶ کشور مناطق مختلف جهان هفته آینده در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گردهم می آیند و ضمن عرضه جدیدترین صنایع، تجهیزات، ماشین آلات و توانمندی ها و تولیدات خود، با پیشرفت های نوین این صنعت نیز آشنا می شوند.

در این نمایشگاه که بزرگترین نمایشگاه تأسیسات خاورمیانه و شمال آفریقا محسوب می شود، بیش از ۶۰۰ شرکت داخلی و خارجی حضور دارند.

در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تأسیسات تهران؛ بیش از ۴۰۰ شرکت داخلی و ۲۰۰ شرکت و نام تجاری خارجی از کشورهای ایتالیا، چین، صربستان، کره جنوبی، آلمان، تایوان، ترکیه، تایلند، سوئد، فنلاند، دانمارک، ایرلند، سوئیس، کویت، ژاپن، انگلستان، آمریکا، هند، روسیه، نروژ، امارات، اسپانیا، هلند، یونان، بلژیک و لهستان حضور داشته و تولیدات خود را به نمایش می گذارند.

رئيس ستاد برگزاري شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تأسيسات گفت: این نمایشگاه امسال با استقبال چشمگیر شرکت های داخلی و خارجی مواجه شده و این استقبال به حدی بود که سالن های تحت پوشش از چندین هفته قبل بصورت کامل تکمیل شد.

دکتر عبدالكريم جلالي با بیان اینکه در طول برگزاری نمایشگاه صنعتگران، انبوه سازان، مشاوران و صاحبان صنایع استان های مختلف کشور در نمایشگاه حضور می یابند، افزود: قرار است درمدت زمان برگزاری شانزدهمین نمایشگاه بین المللی تأسيسات، چند هیئت تجاری، بازرگانی و سرمایه گذاری نیز از کشورهای مختلف در محل نمایشگاه حضور یابند و ضمن بازدید از غرفه ها و سالن های نمایشگاهی، با شرکت های داخلی وارد مذاکرات اقتصادی شوند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن