اقتصادصنعت و تجارت

آغاز بکار دومین نمایشگاه بین المللی گوشت و فرآوردهای گوشتی حلال در تهران

دومین دوره نمایشگاه بین المللی محصولات پروتئینی حلال که تنها نمایشگاه تخصصی صنعت پروتئینی درخاورمیانه است، فردا با حضور مقامات وزارتخانه های جهاد کشاورزی و صنعت، معدن و تجارت و برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش می یابد.

در این نمایشگاه ده ها شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و چهارده کشور مناطق مختلف جهان گردهم می آیند و جدیدترین تولیدات، صنایع و تجهیزات، ماشین آلات و خدمات خود را ارائه و در معرض دید مخاطبان قرار می دهند.

در دومین نمایشگاه بین المللی گوشت و فرآوردهای گوشتی حلال بیش از ۱۲۰ شرکت داخلی و خارجی از ایران و کشورهای هلند، نیوزلند، پرتغال، فرانسه، بلغارستان، استرالیا، بلژیک، لبنان، آذربایجان، افغانستان، آلمان، ترکیه و آرژانتین حضور و مشارکت دارند.

این نمایشگاه دارای سه بخش اصلی و شامل زنجیره تولید، بسته‌بندی، توزیع و فروشِ انواع گوشت خام دام، طیور، آبزیان و محصولات فرآوری شده پروتئینی، ذبح، تولید، بسته‌بندی، تاسیسات، اتوماسیون، فناوری، انجماد، انبارداری، حمل و نقل، کنترل کیفیت، بهداشت محیط کار، تجهیزات فروش و محصولات خام و فرآوری شده است.

مهبد رئیس ستاد برگزاری دومین نمایشگاه بین ­المللی گوشت، فرآوردهای گوشتی و پروتینی حلال و صنایع وابسته گفت: این نمایشگاه محل تلاقی صنعت و محصولات شامل انواع ماشین‌آلات، تجهیزات، تکنولوژی و اتوماسیون و تمامی محصولات پروتئینی خام و فرآوری شده با تاکید بر حلال بودن آنها می باشد.

دومین نمایشگاه بین ­المللی گوشت، فرآوردهای گوشتی و پروتینی حلال و صنایع وابسته از ۲۲ تا ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۶ هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن