فرهنگ و هنر

آغاز نمایشگاه رسانه های دیجیتال

مراسم افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال در ساعت 10 صبح شنبه 20 آباندر مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار خواهد شد.

مراسم افتتاحیه یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال روز شنبه ۲۰ آبان با حضور سید عباس صالحی (وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی)، محمد جواد آذری جهرمی (وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات) و سید مرتضی موسویان (رییس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) در مصلی تهران برگزار می‌شود.
یکی از ویژگی‌های اصلی نمایشگاه امسال نسبت به دوره‌های قبل، وجود استودیو و تلویزیون نمایشگاهی در طول زمان برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال است که انعکاس اخبار نمایشگاه از مهمترین برنامه‌های این تلویزیون خواهد بود. قالب اجرای این برنامه‌ها به صورت مصاحبه‌ای و تاک‌شو است که در آن به گفتگو با مسئولان و مهمانان نمایشگاه، اساتید دانشگاه و متخصصین پرداخته می‌شود.
جواد موحد، مدیر اجرایی یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال از اهدای روزانه ۱۰ جایزه دیجیتالی به شرکت‌کنندگان در نمایشگاه خبر داده است. «با هدف تقدیر از شرکت‌کنندگان در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال، جوایز نفیسی تهیه شده که قرار است روزانه و به قید قرعه به آنها اهدا شود. این جوایز گجت‌های دیجیتالی مانند تبلت خواهند بود که توسط مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال تهیه شده و در قرعه‌کشی‌های روزانه به شرکت‌کنندگان در نمایشگاه اهدا خواهد شد.»
همچنین امیرحسین اسدی، دبیر بخش کسب‌وکارهای نوپای یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال از برگزاری رویداد استارتاپ ویکند در این نمایشگاه خبر داده است. او با اشاره به اهمیت تولید محتوا در فضای مجازی، اظهار کرد: در یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال دو رویداد استارتاپی تولید محتوای دیجیتالی برگزار خواهد شد. این دو رویداد شامل دو بخش آزاد و ویژه دانش‌آموزی خواهد بود که در روزهای ۲۴ و ۲۵ آبان ماه در نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال برگزار می‌شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن