آی سی تیاقتصادخدماتصنعت و تجارت

سرمایه گذاران خارجی با ۸۰ میلیون دلار به بزرگ ترین استارت آپ خدماتی ایران می آیند

اولین و بزرگترین مرکز جامع خدمات کشور با  نام مرکز ۱۷۲۴ با مشارکت سرمایه گذار خارجی راه اندازی شد.

طبق آمارها و تحلیل های اقتصادی، در سال های گذشته بالاترین سهم سرمایه گذاری در حوزه ی خدمات بوده و از سوی دیگر  شرکت های نوپا (startup company ) به مدد تکنولوژی های نوین، موج تازه ای از تغییرات را در عرصه های اشتغال، درآمدزایی و سبک زندگی را رقم زده اند. بر همین اساس بعد از دیجی کالا ، بامیلو و اسنپ، اینک  مرکز ۱۷۲۴ با پیشنهاد سرمایه گذاری خارجی ۸۰ میلیون دلاری مواجه شده است.

اولین مرکزی که بیش از ۱۲۰ نوع خدمت را در ۱۶ گروه خدماتی به مشترکان خود بصورت شبانه روزی ارائه می دهد و متقاضیان میتوانند از طریق وب سایت  www.1724.ir  ، اپلیکیشن و همچنین از طریق مرکز تلفن ۱۷۲۴  درخواست خود را اعلام نمایند

هرچند در ۲ سال اخیر اپلیکیشن های متعدد برای خدمات های مختلف راه اندازی شده ولی وجه تمایز و نوآوری این مرکز با دیگرسرویس دهندگان این است که تمامی خدمت ها را در یک مرکز جمع کرده است تا متقاضیان بتوانند همه ی خدمات مورد نیاز خود را فقط از یک مرکز مطمئن دریافت نمایند.

مرکزجامع خدمات ١٧٢۴ به دلیل محدودیت های اقتصادی تمایلی به افشای نام شريك تجاري خود ندارد اما روابط عمومي اين مركز اعلام کرد : ایران در بخش خدمات، بازار نوپا و در حال توسعه ای دارد و ما می توانیم با برنامه ریزی، خدمات ویژه و متفاوتی را به متقاضیان ارائه دهیم و شريك خارجي نیز در صورت تمايل نسبت به معرفي خود اقدام خواهد كرد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

بستن