اخبارحوادث

بابک زنجانی و مهدی هاشمی اهل تئاتر نیستند

مصطفی محبی مدیرکل زندان های استان تهران گفت: زندانیان امنیتی و چهره های خبرساز مانند بابک زنجانی و مهدی هاشمی در هفدهمین جشنواره تئاتر زندان های سراسر کشور حضور ندارند؛ چراکه آنها اهل تئاتر نیستند.

وی درباره اقدامات انجام شده از سوی سازمان زندان ها برای ارتقای حقوق متهمان و محکومان گفت: با همه مشکلاتمان اعم از کمبود بودجه، کمبود امکانات و کمبود نیروی انسانی سعی کرده ایم که اقدامات ارزنده ای را برای زندانیان انجام دهیم تا مشکلات زندانیان تا حدودی کاهش یابد.

وی افزود: بعضی از اقداماتمان را در بحث اصلاح و تربیت زندانیان در بخشهای مختلف با برگزاری کلاس های فرهنگی و هنری انجام می دهیم و در حد بودجه ای که به ما داده اند توانسته ایم به وظایفمان عمل کنیم، زیرا بودجه در دستگاه قضایی و سازمان زندان ها کم است.

محبی ادامه داد: باید به جای هر کسی که از سازمان زندان ها خارج شده و بازنشسته می شود، یک نفر بیاید، ولی در حال حاضر دولت اجازه نمی دهد که این اتفاق بیفتد، زیرا دولت کمبود اعتبار دارد و به ما هم اجازه این کار را نمی‌دهد.

مدیرکل زندان های استان تهران درباره اینکه آیا از زندانیان امنیتی و چهره های خبرساز مانند بابک زنجانی و مهدی هاشمی در هفدهمین جشنواره تئاتر زندان های سراسر کشور حضور دارند؟ گفت: از متهمان امنیتی فکر نمی کنم کسی حضور داشته باشد زیرا آنها اهل تئاتر نیستند.

محبی درباره فروش اوین به شهرداری و انتقال اوین به خارج از شهر گفت: انتقال اوین پیچیدگی هایی دارد و باید پول باشد تا بیایند و اوین را بخرند. فروش اوین به شهرداری منتفی است زیرا شهرداری مایل به خرید اوین نبود البته ما مشکلی برای فروش اوین به شهرداری نداشتیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

همچنین ببینید

بستن
بستن