تازه ها
1-(1)
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

اقساط وام ۸۰ میلیونی کاهش می‌یابد

مظاهریان با اشاره به اینکه با کاهش نرخ سود بانکی اقساط وام ۸۰ میلیونی برای مسکن یکمی‌ها کاهش پیدا می‌کند، گفت: طرح ساخت ۸۵ هزار مسکن اجتماعی در دست بررسی قرار دارد

1-(1)
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

لس‌آنجلس تایمز:مردم ایران هنوز اثر برجام را ندیدند و می‌گویند “تحریم لغو نشده و وضع بدتر شده است”

لس آنجلس تایمز در گزارشی از وضعیت اقتصادی ایران ۸ ماه پس از اجرای برجام نوشت: در سطح شهر تهران، نشان چندانی از ده ها میلیون دلار دارایی ای که قرار بود پس از لغو تحریم ها آزاد شود مشاهده نمی شود و مردم همچنان در انتظار تغییر وضعیت خود هستند.

1-(1)
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

شبکه انتقال بین استانی خلوت می‌شود

راه‌اندازی شبکه‌های توزیع محتوای مستقل و یکپارچه در قالب شبکه ملی اطلاعات، رفته رفته موجب آزاد شدن زیرساخت‌ها به ویژه شبکه انتقال بین استانی می‌شود.

1-(1)
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

قیمت جدید ماهی در بازار

رئیس اتحادیه پرنده و ماهی نرخ جدید انواع ماهی در بازار را اعلام کرد و گفت: قیمت ماهی شیرجنوب، قزل‌آلا، قزل سالمون و سنگ سر طلایی در بازار افزایش یافته است.

1-(1)
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

خودروسازیم ولی درحد ژاپن ۵۰سال پیش

مشاور خودرویی نعمت‌زاده با اعلام اینکه خودروسازیم ولی درحد ژاپن ۵۰سال پیش،گفت:در اجرای قراردادها شُل‌ایم فرانسوی‌ها هم فهمیدند و فرانسه تا مجبور نباشد فناوری نمی‌دهد.مدنی از وام ۱۳هزار میلیاردی و ورود ۶میلیون از قیمت پراید به جیب بانک و دولت هم گفت.

1-(1)
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

جلوی اخراج ۳۰۰۰ نیروی هواپیمایی آسمان را گرفتیم

مدیرعامل آتیه صبا از تسویه بدهی هواپیمایی آسمان به چهار بانک خبر داد و با بیان این‌که سرمایه این ایرلاین به ۳۳۰ میلیارد تومان افزایش یافته است، گفت:‌ آسمان و هما تنها ایرلاین‌هایی هستند که به کفایت سرمایه رسیده اند.

1-(1)
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

شکر تا یک ماه دیگر ارزان می‌شود

در حالی که طی ماه گذشته قیمت شکر رو به افزایش بود و به کیلویی حدود ۴۰۰۰ تومان رسید، دبیر انجمن صنایع قند و شکر اعلام کرد که تولید شکر از چغندرقند آغاز شده و قیمت این محصول در بازار رو به کاهش است و تا پایان شهریورماه به قیمت منطقی می‌رسد.