توجه : روزنامه آسیا هیچگونه فعالیتی در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام ، تلگرام و غیره ندارد و هر گونه صفحه ای منتسب به این روزنامه جعلی است .
تازه ها
میرمحمد آزما  - 

تلاشگران اقتصادی و پیشکسوتان عرصه تولید و تجارت در مراسم ۱۳۳ سالگی اتاق تهران معرفی و تجلیل شدند

در این مراسم باشکوه، سه تن از کارآفرینان که حائز بیشترین امتیاز از منظر معیارهای تعیین‌شده هیات داوران شده بودند تندیس امین‌الضرب را دریافت کردند. غلامعلی سلیمانی، بنیانگذار شرکت سولیکو و کاله، مرتضی سلطانی بنیانگذار و رییس هیات مدیره گروه صنعتی زر و محمد فنایی بنیانگذار  و رییس هیات مدیره گروه الکترو کویر سه کارآفرینی هستند که تندیس امین‌الضرب به آنان اعطا شد تا در نخستین مراسم اعطای نشان امین‌الضرب به عنوان کارآفرینان برتر شناخته و معرفی شوند.

روزنامه آسیا اپراتور دوم  - 

اتمام مدت اعتبار «تسه۹۳۰۵» در نیمه بهمن‌ماه / معامله ۴۰۰ میلیارد ریال سهم در بازار سهام

در مجموع بازارهای فرابورس ایران در دومین روز معاملاتی این هفته، ۲۳۱ میلیون ورقه در ۳۸ هزار و ۸۹۹ نوبت دادوستد معامله شد که ارزش کل این معاملات یک هزار و ۵۳۹ میلیارد ریال بود.

روزنامه آسیا اپراتور دوم  - 

سرمایه‌گذاری ۱٫۸ میلیارد دلاری برای تولید فولاد

مدیرعامل منطقه آزاد قشم با بیان اینکه قراداد تولید ۳٫۲ میلیون تن فولاد در قشم به امضا رسیده است، گفت: بخش خصوصی برای تولید فولاد در این منطقه ۱٫۸ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری کرده است.

روزنامه آسیا اپراتور دوم  - 

سرمایه‌گذاری در زیرساخت‌های حمل‌و‌نقل اقتصاد کره جنوبی را متحول کرد

رئیس‌کل حمل‌و‌نقل دولتی کره جنوبی با بیان اینکه رشد اقتصادی کره جنوبی با توسعه زیرساخت‌های حمل و نقل میسر شد، گفت: ساخت آزاد‌راه‌ها و قطارهای سریع‌السیر ما را به کشوری مدرن تبدیل کرد.

روزنامه آسیا اپراتور دوم  - 

«جمعه سیاه» چگونه رقم خورد/ تندیس چه کسی در میدان ژاله است + تصاویر

در میان جمعیتی که روز ۱۶ شهریور ۱۳۵۷ از تظاهرات علیه رژیم در میدان آزادی بر می‌گشتند، یک شعار تازه متولد شد: «فردا صبح، ۸ صبح، میدان ژاله»، و اینچنین شد که «جمعه سیاه» رژیم پهلوی با کشتار مردم بی‌دفاع، بر صفحه تاریخ نقش بست.