تازه ها
1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

جزئیات توافق اولیه ایران و پژو

عضو کمیسیون صنایع مجلس با اشاره به اظهارات نعمت زاده مبنی بر اینکه شرکت های خارجی رغبتی برای حضور در ایران ندارند، گفت: وزیر صنعت در کمیسیون جزئیات قرارداد با شرکت پژو را تشریح کرد.

1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

استقبال کشور چک از سهام عدالت

رئیس کل سازمان خصوصی سازی گفت: سهام عدالت در کشور چک با عنوان کوپن سهام انجام شده و تجربه خوبی نیز در این کشور رقم زده است که بر این اساس می توان از تجربه کشور چک در این زمینه بهره جست و از این موضوع استقبال می کنیم.

1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

امروز در بورس کالا PVC ها در کانون توجه قرار گرفتند

در گروه محصولات پلیمری امروز پلی استایرن‌های معمولی و مقاوم، پلی اتیلن‌های سبک فیلم، پلی پروپیلن‌های نساجی و برخی از گریدهای پی وی سی ها با رقابت از سوی معامله‌گران خریداری شدند. این در حالی است که هفته گذشته جذابیت معاملات پی وی سی به کلی از بین رفته بود، اما در هفته جاری افزایش قیمت جهانی این کالا دوباره سبب شد تا خریداران به معاملات بازگردند.

1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

رئیس جمهور فنلاند با یک هیات بلند پایه اقتصادی و سیاسی وارد تهران شد

ساولی نینیستو (Sauli Niinisto)، رئیس جمهور فنلاند روز گذشته در اس هیاتی سیاسی و اقتصادی وارد تهران شد و مورد استقبال مجید تخت روانچی، معاون وزیر امور خارجه قرار گرفت.

1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

سیف با معاون نخست وزیر سنگاپور برای همکاری مستقیم بانکی به توافق رسید

‘ولی الله سیف’ رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه با ‘شارمن شانموگرانتام’ معاون نخست وزیر و وزیر هماهنگ کننده امور اقتصادی سنگاپور دیدار و دو طرف برای آغاز فصل جدیدی در روابط بانکی به توافق رسیدند.

1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

تنظیم روابط بانکی بین ایران و فنلاند برای تسریع در توسعه همکاری ها ضروری است

وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات، تنظیم روابط بانکی بین ایران و فنلاند را ‍پیش شرط لازم برای تسریع در توسعه همکاری های دوجانبه دانست و گفت: بدون تنظیم این روابط ، مذاکره درباره پرو‍ژه های مختلف آسان نخواهد بود.

1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

کارآفرینی، پنجره ای بسوی اشتغال

بررسی ها نشان می‌دهد که موضوع بیکاری، سرمنشاء بسیاری از مسائل و آسیب های اجتماعی بوده و توجه به مقوله کارآفرینی می تواند تا حد زیادی آسیب های اجتماعی را تحت الشعاع قرار داده و آن ها را کاهش دهد اما متاسفانه مقوله کارآفرینی آن طور که باید و شاید …