اخبار سیاسی

سه شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۴
از ملتی که گرفتار صاحبخانه و تمدید اجاره است نباید انتظار
مقاومت داشت
به گفته حضرتی اگر مردم بدانند اراده قوی دولت برای تاب‌آوری در مقابل تحریم‌ها وجود دارد، قطعا حمایت می‌کنند و مقاومت نشان می‌دهند.
یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۸
خروج کامل از برجام
عباس عراقچی معاون وزیر خارجه ایران گفت که از آنجایی که خواسته‌های ایران در خصوص برجام، تحقق پیدا نکرده، ما گام دوم را بر می‌داریم و سطح غنی‌سازی را رعایت نخواهیم کرد.
جمعه ۱۴ تیر ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
مصادره اموال مسئولانِ پس از انقلاب
حسن سلیمانی عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: هر مسئولی، به هر نحوی از انحا اگر در این ۴۰ سال درآمد نامشروعی از هر طریقی به دست آورده باشد، از وی پس گرفته می‌شود.
چهارشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۴
پیگیری رسانه‌ای فسادی مهم!
در خرداد ماه امسال و پس از رسیدن خبر تخلف در فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند به تحریریه روزنامه آسیا،بر اساس وظیفه حرفه‌ای پیگیر ماجرا شدیم.متأسفانه به نتایج تلخی رسیدیم و طبیعتاً اطلاع رسانی کردیم به این امید که گشایشی شود و با متهمان برخوردی درخور صورت پذیرد ولی شوربختانه چنین نشد!
دوشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۳
سالاری مدیر عامل تامین اجتماعی می شود
گمانه‌زنی‌ها از قطعی شدن انتصاب مصطفی سالاری به عنوان رییس سازمان تامین اجتماعی کشور خبر می‌دهد.
یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰
الیاس حضرتی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شد
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تعیین ترکیب اعضای هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس در اجلاسیه چهارم، دوره دهم مجلس خبر داد.
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۳
برای کاهش تنش حاضریم هر کاری انجام بدهیم
محمدجواد ظریف و تارو کونو وزرای خارجه ایران و‌ ژاپن در تهران دیدار و گفتگو کردند.
یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۲
پایان ماموریت چهار ساله آقای سفیر
یک‌شنبه شب به مناسبت روز ملی ایتالیا، در باغ بزرگ سفارت ایتالیا در تهران و با حضور آقای مائورو کونچاتوریسفیر ایتالیا در تهران و همسر ایشان بانو آنیزضیافتی برگزار شد.
جمعه ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۴
تحریم پتروشیمی
خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد بزرگترین شرکت هلدینگ پتروشیمی ایران و شبکه گسترده‌ای از شرکت‌های تابعه و عوامل فروش آن را تحت تحریم قرار داده است.
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۳
خارج‌نشینانی که برانداز نیستند!
اگر به 10 سال پیش بازگردیم، تعبیر «اپوزیسیون خارج‌نشین» ما را بیشتر به یاد برنامه‌های طنز صداوسیما می‌اندازد. برنامه‌هایی که در آن شخصیت‌هایی عجیب و غریب، هر از چندگاهی با وعده بازگشت به ایران در آینده کوتاه‌مدت موجبات خنده و شادی عموم جامعه ایران را فراهم می‌کردند.
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۶
پرداخت مستقیم یارانه ارزی به مردم!
گروهی از نمایندگان مجلس با اشاره به اینکه بخش اعظم ۱۴ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی اختصاص داده شده به رانت‌خواران می رسد، خواستار توقف اجرای این سیاست و پرداخت مستقیم یارانه ارزی به مردم شدند.
یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۶
بابک زنجانی هرگز زنگنه را تهدید نکرده است
دکتر رسول کوهپایه زاده وکیل بابک زنجانی در خصوص اینکه نماینده حقوقی وزارت نفت گفته بابک زنجانی وزیر نفت را تهدید کرده است ، واکنش نشان داد.
۱ صفحه ۲ از ۲