صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۷ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۳:۴۴
کد خبر: 10007
گزارشگر: 306
۳۱۶
۰
۰
۱
رئیس شورای شهر یزد

دشمن توان آرام نشستن در برابر سرود «سلام فرمانده» را ندارد/ شهرداری و نظام مهندسی یزد نظارت بر ساختمان سازی را افزایش دهند

دشمن توان آرام نشستن در برابر سرود «سلام فرمانده» را ندارد/ شهرداری و نظام مهندسی یزد نظارت بر ساختمان سازی را افزایش دهند
یزد - رئیس شورای اسلامی شهر با اشاره به اینکه سرود سلام فرمانده انتظار فرج در میان دهه‌نودی‌ها را به دشمن نشان داد گفت: دشمن توان آرام نشستن در برابر سرود «سلام فرمانده» را ندارد
آسیانیوز / یزد ؛ عزیزالله سیفی در نشست علنی شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به اجرای سرود سلام فرمانده در نقاط مختلف کشور گفت: ارتباطی که این سرود توانست با مردم پیدا کند بسیار ارزشمند بود و توانست تاکنون افراد زیادی را به خود جذب کند.
سیفی ادامه داد: دشمن زمانی که می‌بیند دهه نودی‌های ما هم به دنبال ظهور حضرت مهدی(عج) و مهدویت هستند قطعا نمی‌تواند آرام بنشیند و تمام تلاش خود را برای تخریب این اقدام انجام می‌دهند.
وی با بیان اینکه این حرکت به قدری زیبا، حماسی و گسترده در بین مردم درحال انجام است که خود دشمن هم نتوانست به این عظمت اقرار نکند، ادامه دا: به هیچ عنوان از دشمن انتظار نمی‌رود که غیر ازدشمنی عمل کند ولی اینکه برخی افراد در داخل کشور اقدام به مخالفت با آن کنند عجیب است.
رئیس شورای اسلامی شهر یزد افزود: اینکه بالغ بر 100 هزار نفر در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند و با عظمت خاصی این سرود را بخوانند بسیار ارزشمند بود ولی اینکه برخی در داخل کشوراین کار را تخریب کنند در واقع همراهی با دشمن است.
سیفی افزود: ضمن انتقاد از افرادی که ناآگانه در حال انجام این کار است، هر کس و جریانی که این حرکت را به صورت عامدانه و از روی دشمنی دنبال می‌کند را محکوم می‌کنیم و قطعا حرکت بسیار ارزشمندی که شاهد اجرای آن هستیم تاثیرگذاری بسیار بالایی دارد.
وی بیان کرد: امروز این برنامه در یزد انجام می‌شود و انشاالله این حرکت بزرگ و شکوهمند با حضور بسیار خوب مردم و دهه نودی‌ها برگزار می‌شود.
اجرای نمونه مدیریت واحد شهری در یزد با حضور استاندار در جلسات شورا 
از ابتدای تشکیل شورای اسلامی شهر، سه جلسه حضور استاندار و جمعی از مدیران مرتبط با دستور کار شورا را در جلسات شورا داشتیم که منجر به تصویب برخی برنامه‌ها و پیشنهادات شورا شد.
وی با بیان اینکه این موضوع نمونه‌ای از مدیریت واحد شهری است گفت: امروز در خیلی از شهرهای دنیا مدیریت واحد شهری شکل گرفته و بسیاری از دستگاه‌های خدمات‌رسان با نظر شهردار کار می‌کنند اما در کشور ما به دلیل برخی قوانین شکل گرفتن عملیاتی این موضوع زمان بر خواهد بود.
رئیس شورای اسلامی شهر یزد تصریح کرد: با این وجود نه به صورتی که در دنیای امروز انجام می‌شود ولی با حضور استاندار در صحن علنی شورا و جمعی از مدیران، مدیریت واحد شهری را شاهد هستیم.
سیفی خاطرنشان کرد: بسیاری از مشکلاتی که شهرداری در طول سال‌ها به دنبال رفع آن بوده تنها با حضور استاندار و پیگیری‌ها و دستورات وی برطرف شد.
وی افزود: این اقدامی که در یزد انجام شده و واقعا کار را حل می‌‍کند به شورای عالی استان‌ها اعلام شود تا شاید دیگر استان‌ها هم بتوانند با چنین جلساتی مشکلات خود را برطرف کنند.
شهرداری و نظام مهندسی یزد نظارت بر ساختمان‌سازی را افزایش دهند 
رئیس شورای اسلامی شهر یزد در ادامه صحبت‌های خود به حادثه متروپل اشاره کرد و گفت: اگرچه این حاثه برای تمام کشور ما تلخ بود اما توجه شهرداری‌ها و نظام مهندسی‌ها در تمام کشور را به خودش جلب کرد.
وی تصریح کرد: کار ساخت و ساز باید به صورت کاملا فنی و تخصصی انجام شود و نظارت بر اجرای آن به صورت دقیق باشد.
سیفی گفت: ما انتظار داریم با توجه به وجود سازمان نظام مهندسی و مهندسان دلسوز و متخصص، چنین حادثه‌ای در یزد رخ ندهد اما پیش‌گیری از این حوادث بسیار مهم است.
رئیس شورای اسلامی شهر یزد افزود: در این راستا تمام بخش‌های مرتبط با شهرداری و شهرسازی و همچنین سازمان نظام مهندسی دقت و توجه بسیار بالایی داشته باشند تا شاهد چنین موضوعی در کشور و استان یزد نباشیم.
مجلس شورای اسلامی در تمام بحرانها به خوبی عمل کرده است
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سالروز تشکیل مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس از بدو تشکیل تاکنون هیچ زمان وتحت هیچ شرایطی تعطیل نشده است و در تمامی بحران ها این مجلس به کار خود ادامه داده است.
سیفی خاطرنشان کرد: حتی در حادثه هفتم تیر که جمع زیادی از نمایندگان مجلس به شهادت رسیدند و یا زخمی شدند هم این جلسات برگزار شد و مجروحین با تخت و برانکارد به صحن می‌رفتند تا جلسه از رسمیت نیفتد.
رئیس شورای اسلامی شهر یزد افزود: الحمدالله از روز تشکیل مجلس شورای اسلامی تاکنون قوانین بسیار خوبی در کشور به ثبت رسیده و امیدواریم که در آینده هم با تصویب قوانین کارآمد و خوب مشکلات کشور به ویژه در حوزه اقتصادی برطرف شود.

سید محمد جواد عرفانفر

دشمن توان آرام نشستن در برابر سرود «سلام فرمانده» را ندارد/ شهرداری و نظام مهندسی یزد نظارت بر ساختمان سازی را افزایش دهند ,  عزیزالله سیفی رئیس شورای شهر یزد

 

https://www.asianews.ir/u/6s7
اخبار مرتبط
یزد - عضو شورای اسلامی شهر با اشاره به اینکه متاسفانه در سالهای گذشته توجه به مباحث دینی کاهش یافته گفت: رفع مشکلات و آسیب های فرهنگی و اجتماعی نیازمند تقویت جنبه های دینی است
یزد - عضو شواری اسلامی شهر با اشاره به اینکه سیل ضد فرهنگی غرب به قلب زندگی جوانان وارد شده است؛ لزوم ایجاد و تقویت سیل بندهای فرهنگی و دینی برای مقابله با تهاجم دشمن تاکید کرد
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید