صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۳ تیر ۱۴۰۱ / ۱۶:۰۴
کد خبر: 10488
گزارشگر: 213
۲۱۶
۰
۰
۲
روابط با اختلاف سنی زیاد

ازدواج و بارداری زن ۷۶ ساله/عروسی با پسر ۱۹ ساله+ویدیو

ازدواج و بارداری زن ۷۶ ساله/عروسی با پسر ۱۹ ساله+ویدیو
اخیرا ویدیویی در فضای مجازی وایرال شده که ازدواج و بارداری عاشقانه زن ۷۶ ساله توسط پسر ۱۹ ساله را به تصویر کشیده است.

به گزارش آسیانیوز، اخیرا ویدیویی در فضای مجازی وایرال شده که ازدواج و بارداری عاشقانه زن ۷۶ ساله توسط پسر ۱۹ ساله را به تصویر کشیده است.

ازدواج امری پسندیده است اما گاهی در اطرافمان با افرادی مواجه می شویم که با اختلاف سنی زیاد با یکدیگر ازدواج کرده اند. چنین ازدواج هایی گاها معایت و مزایایی را به همراه دارند. اخیرا پسر ۱۹ ساله با زن ۷۶ ساله ازدواج کرده و اکنون این زن باردار است. در قسمت زیر ویدیویی از جزئیات بارداری و ازدواج پسر جوان با زن را قرار داده ایم.

 


این زوج پس از ازدواج جنجالی تصمیم به بارداری گرفتند و نکته قابل توجهی که نظر کاربران را جلب کرده رفتار عاشقانه پسر جوان با همسر مسن و باردارش بوده است.

برخی افراد نمی‌توانند نقش‌های مختلف را از یکدیگر تفکیک کنند. برای مثال آن‌ها از همسرشان انتظار دارند جای پدر و مادرشان را در زندگی گرفته و نقش‌های آنان را نیز ایفا کنند. این افراد اغلب در گذشته رابطه خوبی با پدر و مادر خود نداشته‌اند و بیشتر از آن که به دنبال همسر بگردند کسی را می‌خواهند که مثل پدر یا مادر از آن‌ها حمایت کند. همین مسئله باعث می‌شود که بیش از سایرین به ازدواج با افراد مسن گرایش داشته باشند.


۲- داشتن مشکلات مالی

افراد مسن‌تر معمولا وضعیت مالی باثبات تری دارند و راحت‌تر می‌توانند امنیت مالی همسر خود را برآورده کنند. همین امر باعث می‌شود افرادی که از نظر مالی دچار کمبود هستند بیش از سایرین به ازدواج به خاطر پول با فردی مسن‌تر از خود تمایل نشان دهند.

برخی افراد در برابر افراد همسن خود از اعتماد به نفس کافی برخوردار نیستند و در روابط عاطفی بیشتر به سمت افراد مسن‌تر گرایش دارند. در واقع آن‌ها ممکن است وقتی خود را با همسالانشان مقایسه می‌کنند احساس نمایند به اندازه کافی خوب نیستند. اما در برخورد با افراد مسن نگرانی کمتری در مورد ظاهر و سایر ویژگی‌های خود داشته باشند.

 

55online
اخبار مرتبط
گرچه شاید زنان اعتقاد داشته باشند که دو جنس مخالف می‌توانند دوستیِ معمولی با یکدیگر داشته باشند، اما ممکن است مردان نظر دیگری داشته باشند.
موصوعاتی درباره طلاق یکتا ناصر از همسرش منوچهر هادی در فضای مجازی منتشر شده است.
یک روانشناس دراره نحوه خوابیدن با همسر صحبت هایی جنجالی و عجیب را مطرح کرد!
تغییر لباس در مراسم عروسی مخصوصا اگر شامل چند جشن جدا باشد؛ اتفاقی معمول است، تغییر آرایش و مدل مو هم همین‌طور اما کوتاه کردن مو وسط مراسم یک رسم جدید است که طرفداران خودش را هم دارد.
امیر تتلو (امیرحسین مقصودلو)، خواننده رپ ساکن ترکیه شب گذشته به طرفدارانش اعلام کرده بود، به سفارت ایران در استانبول خواهد رفت که ادعای خود را عملی کرد.
شاید به جرات بتوان گفت که مراسم ازدواج، مهمترین شبی است که هر فرد در طول زندگی خود پشت سر می‌گذارید. شبی که مهمترین تصمیم زندگیتان با برگزاری جشنی بزرگ، در خاطرتان خواهد ماند. بنابراین انجام آن به بهترین نحو چیزیست که به دنبال آن خواهید بود. کاری که ما سالهاست در باغ باران برای میهمانان خود به ارمغان آورده‌ایم. ما تلاش کرده‌ایم همواره بهترین ها را برای میهمانان خود انجام دهیم و در این راستا، از بهترین متخصصان، در محیطی دلنشین و زیبا بهره گرفته‌ایم.
چند ویژگی در عادات زن و مرد، ممکن از روز نخست دیدار سبب خراب شدن رابطه شود.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید