صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۷ تیر ۱۴۰۱ / ۱۹:۱۲
کد خبر: 10550
گزارشگر: 213
۵۴۰۷
۰
۰
۳
حاشیه های عجیب جنگ

چرا زنان اوکراینی در مقابل ارتش برهنه شدند؟

چرا زنان اوکراینی در مقابل ارتش برهنه شدند؟
روزنامه اینترنتی بیزینس اینسایدر گزارش داد زنان اوکراینی با برهنه شدن توانستند به ارتش اوکراین کمک کنند!

به گزارش آسیانیوز، گروهی از زنان اوکراینی در تلاش برای جمع‌آوری کمک‌های مالی به ارتش اوکراین، عکس‌های برهنه خود را در یک پلتفرم آنلاین به فروش رساندند!

روزنامه اینترنتی بیزینس اینسایدر گزارش داد این زنان توانستند ظرف مدت سه ماه بیش از ۷۰۰ هزار دلار جمع‌‌آوری کنند و به نیروهای اوکراینی بدهند.

ناستازیا ناسکو ۲۳ ساله که این پروژه را راه‌اندازی کرده می‌گوید ایده این پلتفرم به طور اتفاقی زمانی به وجود آمد که او برای خارج کردن یکی از آشنایان خود از شهر خارکیف از طریق حساب کاربری خود در توئیتر درخواست کمک کرد.

وقتی کسی جواب نداد، او به شوخی توییت کرد به هر کسی که بتواند به او کمک کند «یک عکس برهنه خصوصی» ارسال خواهد کرد. در کمال تعجب، در عرض ۵ دقیقه، ۱۰ پیام خصوصی برای او ارسال شد.

او توانست با ارسال عکس برهنه خود به شخصی که به او کمک کرده بود، دوستش را به سلامت از خارکیف خارج کند. پس از این اقدام، ناسکو و دوستش یک پلتفرم الکترونیکی را با هدف جمع‌آوری کمک‌های مالی برای ارتش اوکراین راه‌اندازی کردند.

سود این پلتفرم مستقیماً به حساب ارتش اوکراین می‌رود و بخشی از این پول نیز به سازمان‌های حمایت از پناهندگان یا پناهگاه‌های حیوانات ارسال می‌شود./منبع: سهند ایرانمهر)

 

 

 

 

 

 

https://www.asianews.ir/u/76r
اخبار مرتبط
یک متخصص اعصاب و روان گفت: رضایت جنسی در خصوص روابط زناشویی و دوام ازدواج، تا حد زیادی یک مسئلۀ روحی و روانی است و صرفا فیزیکی نیست.
گرچه شاید زنان اعتقاد داشته باشند که دو جنس مخالف می‌توانند دوستیِ معمولی با یکدیگر داشته باشند، اما ممکن است مردان نظر دیگری داشته باشند.
احمدی‌ نژاد به زلنسکی نوشت مرگ حقیقتی زیبا است؛ پس چه بهتر که مرگمان در مقابله با تجاوز و ظلم، دفاع از آزادی و عدالت، و صیانت از خاک وطن و حفاظت از ناموسمان باشد.
درخواست از روسیه برای پرداخت غرامت برای جنگ بی دلیل خود در اوکراین از نظر اخلاقی قانع کننده است، اما روسیه احتمال کمتری دارد که خود را با استقلال و تمامیت ارضی اوکراین آشتی دهد.
مهدی کریمی تفرشی، رئیس مجتمع صنایع غذایی گلها در دومین همایش بانوان کارآفرین صنعت غذا و گردشگری گفت: سؤالی که همواره ذهن مرا به خود مشغول داشته این‌ است که چرا بانوان نمی‌خواهند در عرصه های مهم اجتماعی دیده شوند.
بهنوش بختیاری، بازیگر زن درباره «فساد» در سینمای ایران و تجربه خودش از آزار جنسی در محل کار گفت: درخواست کندگان روابط جنسی در سینما، زنان را به عدم پرداخت دستمزدشان و قطع همکاری در صورت تن ندادن به رابطه جنسی تهدید می کردند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید