صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۹ تیر ۱۴۰۱ / ۱۸:۱۰
کد خبر: 10575
گزارشگر: 280
۸۹
۰
۰
۱

⭕️ آخر هفته با ایرج جمشیدی 🔻 شورلت ۶۵ سال پیش گفت‌و‌گو با تیمور ریشار

🗓 پنجشنبه ( ۹ تیر ۱۴۰۱)
 
➖ در قسمت دیگری از «ماشین‌بازی» به همراه تیمور ریشار، ماشین‌باز پیشکسوت، به معرفی شورلت بلِر مدل ۱۹۵۷ ساخت کمپانی ژنرال موتورز می‌پردازیم. ژنرال موتورز پس از شرکت فورد موتور در رده دوم برترین سازندگان خودرو قرار دارد.
➖ محمدعلی پاکسرشت، عضو هیات مدیره بُنکداران تهران از فرهنگ بازاریان که قدمتی چند هزار ساله در ایران دارد سخن می‌گوید و به دولت و وزارت گردشگری پیشنهاد می‌دهد، از آنجا که ایران از بنیان‌گذاران اقتصاد جهانی است، هر چه زودتر فرهنگ بازاریان ایران به ثبت سازمان جهانی یونسکو برسد. آقای پاکسرشت با انتقاد از عملکرد مسئولان در افزایش مالیات در شرایط رکود اقتصادی، خطر از بین رفتن فرهنگ کهن بازاریان و رواج بی‌اخلاقی به دلیل شرایط نابسامان اقتصادی را جدی می‌داند.
➖ در قسمت دیگری از «برند و برندینگ» به همراه امیر زبده به معرفی برند «DNYK» می‌پردازیم؛ برندی که توسط دونا فسک خلق شد و وی اکنون یکی از بانفوذترین طراحان مد آمریکا است که در سال ۲۰۰۴ جایزه یک عمر دستاورد را از شورای طراحان مُد دریافت کرد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید