صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۱۵ تیر ۱۴۰۱ / ۱۷:۴۹
کد خبر: 10670
گزارشگر: 2
۱۴۶
۰
۰
۳
مهاجرت ارزان!

با کم ترین هزینه ها به کانادا مهاجرت کنید!

با کم ترین هزینه ها به کانادا مهاجرت کنید!
برای مهاجرت روش های بسیاری وجود دارد که افراد باید طبق شرایط خود بهترین راه را انتخاب کنند. به طور قطع نمی توان گفت که کدام راه مهاجرت به کانادا ارزانتر است!

برای مهاجرت روش های بسیاری وجود دارد که افراد باید طبق شرایط خود بهترین راه را انتخاب کنند. به طور قطع نمی توان گفت که کدام راه مهاجرت به کانادا ارزانتر است! چرا که مهاجرت به کانادا به نوع مهاجرت و شرایط هر فرد میزان هزینه هم متفاوت است. اولین قدم برای مهاجرت به کانادا داشتن مدرک زبان است که بتوانید به راحتی ارتباط برقرار کنید در این زمینه پیشنهاد ما به بهترین آموزشگاه زبان در تهران می باشد که به راحتی و و ظرف مدت زمان کوتاهی بتوانید مدرک زبان خود را با نمره بالا بدون هیچ نگرانی کسب نمایید.
بسیاری از افرادی که قصد مهاجرت دارند سابقه ی کار و… را ندارند. از همین رو بهتر است از راه تحصیل وارد شوند و یا اقوامشان در کانادا هستند که بهتر است از طریق اسپانسرشیب اقامت این کشور را دریافت کنند. پس نمی توانیم بگوییم که یک روش برای همه ی افراد وجود دارد. هر فردی نسب به شرایط خود باید بسنجد و بهترین را انتخاب کند.

 

دلیل این که کانادا را برای مهاجرت انتخاب کنیم چی میتونه باشه؟؟

 

کانادا یکی از کشور های موفق در زمینه ی مهاجرت بوده، چرا که در سال های اخیر برنامه های مهاجرتی مختلفی را برای کسانی که قصد مهاجرت دارند در نظر گرفته است. به همین خاطر است که تعداد افراد متقاضی روز به روز افزایش میابد. از نظر هزینه های زندگی هم کانادا بهتر از آمریکا یا انگلیس می باشد. علاوه بر این ها مواردی مثل چند فرهنگی بودن کشور کانادا، حقوق برابر تمام افراد جامعه، خدمات درمانی و پزشکی عالی، سیستم آموزشی پیشرفته و امنیت بالای این کشور باعث شده افراد متقاضی مهاجرت این کشور را انتخاب کنند.

 

آیا می دانستید که مهاجرت تحصیلی ارزان ترین راه مهاجرت به کانادا است؟

 

حالا چطوری؟

یکی از روش های پر طرفدار، مهاجرت به کانادا از طریق تحصیل می باشد. از مراحل مهم برای مهاجرت تحصیلی به کانادا، این است که مدارک مورد نیاز را آماده کنید. مدرک زبان با نمره ی بالا و مدرک مقطع تحصیلی که در آن قرار داشتید از عوامل مورد نیاز برای ارئه می باشند. یعنی اگر قصد دارید در مقطع دکتری ویزای تحصیلی بگیرید، باید مدرک ارشد خود را ارائه دهید. با توجه به قوانین ایران برخی از دانشجویان نمی توانند برای مدتی مدرک خود را دریافت کنند و با آن به کشور های دیگر سفر کنند، اما می توانید مدرک را در شرایط خاص آزاد سازی کنید. اگر می خواهید برای مدت طولانی در کشور کانادا اقامت داشته باشید، بهتر است مدرک خود را آزادسازی کنید و با خودتان به آنجا ببرید.

قبل از آن به مراحلی از مهاجرت می پردازیم:

ابتدا باید مقدماتی را قبل از پذیرش انجام دهید.
سپس پذیرش را دریافت می کنید.
در مرحله ی بعد ویزای تحصیلی کشور کانادا را دریافت می کنید.
پس از گذراندن این مراحل به تحصیل در کشور کانادا می پردازید.
در آخر می توانید با توجه به رشته ی دانشگاهی آن کار کنید.

* هزینه های پردازش که توسط دانشگاه دریافت می شود تقریبا ۱۰۰ تا ۵۰۰ دلار است. این هزینه صرف نظر از اینکه در دانشگاه پذیرفته شوید یا خیر قابل استرداد نیست البته برخی از دانشگاه ها این هزینه را دریافت نمی کنند.

هزینه درخواست اجازه تحصیل که ۱۵۰ دلار است.

هزینه بیومتریک ۸۵ دلار برای یک نفر و ۱۷۰ دلار برای دو نفر در صورتی که همزمان اقدام کنند.

هزینه تست زبان ( در صورت لزوم) ۳۰۰ دلار

هزینه آزمایشات پزشکی (در صورت لزوم) به طور متوسط ۱۰۰ دلار که البته با توجه به کشور متفاوت است.

هزینه های متفرقه شامل هزینه های گواهی پلیس، عکس، دفاتر اسناد رسمی، ترجمه و ... شامل ۲۵۰ دلار است.

هزینه تحصیل که شامل شهریه دانشگاه که البته این مورد بر اساس نوع دانشگاه متفاوت است اما به طور کلی برای مقطع کارشناسی ۳۲۰۰۰ دلار و برای مقطع ارشد ۱۹۰۰۰ دلار است.

ازدواج برای مهاجرت

ازدواج ارزان ترین راه مهاجرت به کانادا است!

 

می توان گفت یکی از ارزان ترین و راحت ترین راه ها برای مهاجرت به کانادا، ازدواج است. فقط دولت کانادا قوانینی را برای این راه درج کرده است که طبق آن باید ثابت کنید که قصد شما تنها ازدواج بوده است و برای اخذ اقامت اقدام به ازدواج نکرده اید. اگر مشخص شود که ازدواج شما ساختگی بوده، هر دو نفر باید جریمه پرداخت کنند.
برای مهاجرت از این روش هر دو طرف باید حداقل ۱۸ سال سن را داشته باشند، همسر کانادایی باید اثبات کند که از نظر مالی توانایی تامین زندگی خود و شریک زندگی خود را دارد و دو نفر باید در یک خانه زندگی کنند؛ در صورتی که فرد متقاضی تمامی این شرایط را داشته باشد می تواند اقدام کند. پس از ازدواج تا ۳ سال به فرد اقامت در کشور کانادا داده می شود و سپس با گذشت این زمان و در صورتی که ازدواج نیز تداوم داشته باشد فرد می تواند برای دریافت پاسپورت و اقامت دائم کانادا اقدام کند.

اخبار مرتبط
در حال حاضر یکی از بحث ‌های داغ این روزهای ما، مهاجرت کاری به کانادا می باشد. یکی از دلایلی که سبب شده است تا مهاجران علاقه زیادی به کار کردن در کانادا داشته باشند، این است که این کشور از مهاجرانی که برای کار به این کشور می آیند، پشتیبانی می کند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید