صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۱۶ تیر ۱۴۰۱ / ۱۰:۴۲
کد خبر: 10683
گزارشگر: 213
۱۳۰
۰
۰
۱
مشکلات بی شمار ازدواج با مردانی که نگران پول خرج کردن هستند

در دام مردهای خسیس؛ با این نشانه ها نیفتید!

در دام مردهای خسیس؛ با این نشانه ها نیفتید!
مردی که با خرج کردن پول مشکل دارد، هر بهانه‌ای پیدا می‌کند تا یک هدیه کوچک هم به شما ندهد؛ او با بیان اینکه احساسات با ارزش تر از مادیات هستند به شما هدیه نمیدهد، اگر هم بدهند یک هدیه ارزان قیمت می دهد.
به گزارش آسیانیوز، نگهداری از پول به روش درست، چیز خوبی است، اما آشنایی و ازدواج با کسی که همیشه نگران پولش است، بسیار آزادهنده است. درست خرج کردن یک چیز است و خسیس بودن یک چیز دیگر!

قرار ملاقات های کم خرج

مردی که از پول خرج کردن متنفر است، شما را به ارزان‌ترین رستوران ها می‌برد، از غذاهای خیابانی تعریف می‌کند و اصرار دارد همیشه غذا بیاورید و در پارک بخورید! درست است که این کار، گاهی اوقات سرگرم کننده و جالب است. اما ، اگر او پول زیادی دارد اما همیشه این کار را انجام میدهد، نشانه ای است، که باید مراقب آن باشید.


استفاده از وسایل حمل‌ونقل عمومی

استفاده ازوسایل حمل‌ونقل عمومی، با محیط زیست سازگار است و همه ما با آن موافقیم. اگر مردی ، شما را مجبور میکند کیلومترها زیر آفتاب داغ راه بروید یا با متروی شلوغ به جایی بروید، فقط به این دلیل که در هزینه سوخت یا کرایه تاکسی صرفه جویی کند، حق دارید عصبانی شوید. اگر از ماشین شما استفاده میکند و یا شما همیشه هزینه تاکسی را پرداخت می کنید ، او خسیس است.

هرگز به شما هدیه نمی‌دهد

مردی که با خرج کردن پول مشکل دارد، هر بهانه‌ای پیدا می‌کند تا یک هدیه کوچک هم به شما ندهد. او با بیان اینکه احساسات با ارزش تر از مادیات هستند به شما هدیه نمیدهد، اگر هم بدهند یک هدیه ارزان قیمت میدهد و همیشه آن را یادآوری میکند. او هیچ مشکلی با پذیرفتن هدیه شما و دیگران ندارد .

شما را وادار می کند برای او خرج کنید

درست است که وقتی بیرون می روید، هزینه‌ها را با هم تقسیم کنید یا به نوبت پرداخت کنید. یک مرد خسیس نه تنها پیشنهاد پرداخت کردن، نمی دهد، بلکه از تمام ترفندها استفاده میکند تا شما هزینه را پرداخت کنید. از داستان‌های غم انگیز موجودی بانکی گرفته تا داستان‌های طولانی در مورد دزدیدن پولش و یا وعده میدهد اگر حقوقش را گرفت همه پول شما را پس میدهد.

از خرید کردن متنفر است

یک مرد خسیس از خرید کردن متنفر است، حتی برای خودش. او با هر خریدی که برای خودتان میکنید، مشکل دارد! او همیشه برای کوچکترین چیزها هم چانه میزند خصوصا با دستفروشان کنار خیابان . این کار نه تنها بدجنسی او را نشان میدهد ، بلکه نشان می دهد که پس انداز برای او از نجابت و اخلاق، مهمتر است.

برای کسی خرج نمی‌کند

یک مرد خسیس از پول خرج کردن برای دیگران متنفر است، حتی اگر آن اشخاص والدین و دوستانش باشند. این مورد را زمانی متوجه میشوید که او دوست ندارد به مهمانی هایی برود که مجبور است چیزی بخرد و بیشتر دوست دارد در جایی باشد که دیگران برایش هزینه کنند ( مفت باشه، کوفت باشه  ) همچنین او حاضر نیست برای مناسبت های مختلف برای پدر و مادرش هدیه بخرد./
سایت طلا
اخبار مرتبط
بر اثر تیراندازی مردی در قم، یک شهروند زن به قتل رسید.
فاطمه معتمدآریا که مسئولیت رییس هیات مدیره صنف بازیگران سینمای ایران را نیز بر عهده دارد، در یک فایل صوتی موضوعات جنجالی را درباره آزار و تعرض جنسی به زنان مطرح کرده است.
با وجود اینکه انسان ها و از جمله زنان و مردان در اخلاق و عادات کمتر بهم شباهت دارند، ولی وجود چند خصوصیت در مردان سبب می شود که زنان به آنها علاقمند شوند.
روزنامه اینترنتی بیزینس اینسایدر گزارش داد زنان اوکراینی با برهنه شدن توانستند به ارتش اوکراین کمک کنند!
یک متخصص اعصاب و روان گفت: رضایت جنسی در خصوص روابط زناشویی و دوام ازدواج، تا حد زیادی یک مسئلۀ روحی و روانی است و صرفا فیزیکی نیست.
اینکه چرا انسان ترس ها و افکار منفی بیشتری نسبت به افکار مثبت دارد، به حافظه ژنتیکی مان که طی میلیون ها سال برای زندگی در جنگل ها و دشت های آفریقا سازگاری پیدا کرده است، برمی گردد.
گرچه شاید زنان اعتقاد داشته باشند که دو جنس مخالف می‌توانند دوستیِ معمولی با یکدیگر داشته باشند، اما ممکن است مردان نظر دیگری داشته باشند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید