صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۱۷ تیر ۱۴۰۱ / ۱۶:۱۶
کد خبر: 10692
گزارشگر: 213
۹۴
۰
۰
۳
اظهارات سرپرست پذیرش شرکت بورس اوراق بهادار تهران

جزییات و زمان عرضه اولیه های سال ۱۴۰۱/عرضه سهام تدبیر و زرنام

جزییات و زمان عرضه اولیه های سال ۱۴۰۱/عرضه سهام تدبیر و زرنام
سرپرست مدیریت پذیرش شرکت بورس اوراق بهادار تهران گفت: برای انجام ۱۶ عرضه اولیه برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش آسیانیوز، سرپرست مدیریت پذیرش شرکت بورس اوراق بهادار تهران گفت: برای انجام ۱۶ عرضه اولیه برنامه‌ریزی شده است اما اینکه این برنامه چند درصد محقق شود، به شرایط بازار، تمایل متقاضیان و… بستگی دارد.

ایسنا گزارش داد، جواد سرکانیان اظهار کرد: پذیرش شرکت‌ها در بازار سرمایه یک فرآیند است. این فرایند از ارسال مدارک تا درج نماد و عرضه سهام شرکت‌ها را شامل می‌شود. در حال حاضر بیش از ۴۰ شرکت در جریان پذیرش و ارسال مدارک هستند.

سرکانیان ادامه داد: حدود ۹ الی ۱۰ شرکت نیز در جریان درج هستند. یعنی پذیرش شده‌اند و امور مربوط به درج در حال انجام است و تقریبا همین حدود هم در جریان عرضه هستند. یعنی درج شده و در مرحله عرضه قرار دارند.

 وی به این سوال که تا پایان سال جاری چند عرضه اولیه در این شرکت انجام خواهد شد، پاسخ داد: برای انجام ۱۶ عرضه اولیه برنامه‌ریزی شده است اما اینکه این برنامه چند درصد محقق شود، به شرایط بازار، تمایل متقاضیان و… بستگی دارد اما احتمالا ماهی یک عرضه را داشته باشیم.

سرکانیان ادامه داد: شرکت سرمایه‌گذاری تدبیر، زرنام و یک شرکت سیمانی مهم‌ترین عرضه‌های اولیه پیش‌رو هستند./

اخبار مرتبط
بر اساس آخرین اطلاعیه فرابورس قرار است روز چهارشنبه این هفته یعنی ۱۱ خرداد ماه سهام شرکت فرانسوز یزد با نماد کایزد۱ به روش حراج وارد فرابورس شود.
زمان پنجمین عرضه اولیه بازار سرمایه مشخص شد و روز چهارشنبه ۲۸ ادریبهشت ماه سهام شرکت سیمان آبیک با نماد سابیک در بورس عرضه خواهد شد.
سهام شرکت داروسازی دانا به روش ثبت سفارش در فرابورس «عرضه اولیه» می شود.
نخستین عرضه اولیه سال ۱۴۰۱ روز چهارشنبه هفتم اردیبهشت با نماد «آسیاتک» ارایه می شود.
نخستین عرضه اولیه های سال جدید در فرابورس عرضه می شود.
همچنانکه در هفته اخیر دو نماد جدید عالیس و امیران برای قرار گرفتن در لیست عرضه اولیه‌ها درج شدند؛ در سال ۱۴۰۱ حداقل ۱۷ شرکت آماده عرضه اولیه هستند.
رئیس سازمان خصوصی‌سازی گفت:عرضه سهام پرسپولیس و استقلال موجب شفافیت مالی این دو باشگاه می شود.
در حالی که خبر عرضه اولیه در هفته آینده زمزمه شده است، بازار سرمایه جزو اولین بازارهایی است که از مذاکرات وین تاثیر می گیرد و تمامی اخبار مثبت و منفی بر معاملات تاثیر گذار است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید