صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۲۳ تیر ۱۴۰۱ / ۱۶:۳۸
کد خبر: 10817
گزارشگر: 306
۵۲
۰
۰
۱

آموزش ضابطین، اقدامی اساسی به منظور اجرای صحیح قانون است

آموزش ضابطین، اقدامی اساسی به منظور اجرای صحیح قانون است
یزد - دادستان عمومی و انقلاب تفت گفت: به منظور اجرای صحیح قانون و همچنین تحقق عدالت، آموزش ضابطین یک اقدام اساسی است
آسیانیوز / یزد ؛ سید محمد ابرهیم اقبالی در جلسه دوره آموزشی ضابطین خاص قضایی بیان داشت: با تبیین نقش و تکالیف متعدد در کشف و بررسی جرم و همچنین عملکرد صحیح و به موقع ضابطین، در اجرای احکام قضایی تسریع و تسهیل می شود.
این مقام قضایی در رابطه با نقش بسیار مهم آموزش اظهار داشت: آموزش در بالا بردن سطح عملکرد ضابطین قضایی بسیار تاثیر گذار است.
وی افزود: با برگزاری دوره های آموزشی، علاوه بر مرتفع شدن ابهامات و سوالات بوجود آمده نزد ضابطین، شناخت آنها از قوانین و اجرای صحیح مقررات نیز افزایش می یابد.
اقبالی تصریح کرد: اهداف این دوره های آموزشی، ارتقای دانش حقوقی، افزایش مهارت، کمک به افزایش کیفی کشف جرم و همچنین آموزش مهارت های رفتاری از جمله رعایت حقوق شهروندی است.
وی ابراز کرد: اجرای به موقع و دقیق دستور‌های قضایی می‌تواند در رفع اطاله دادرسی و تسریع در اجرای احکام قضایی موثر و راهگشا باشد.
لازم به ذکر است دوره آموزشی کلیه ضابطین خاص قضایی نهادهای دولتی در سالن اجتماعات شبکه بهداشت شهرستان تفت برگزار گردید.

سید محمد جواد عرفانفر

آموزش ضابطین، اقدامی اساسی به منظور اجرای صحیح قانون است , سید محمد ابرهیم اقبالی دادستان عمومی و انقلاب تفت 

 

اخبار مرتبط
یزد - مدیر روابط عمومی دادگستری استان گفت: وکیل پایه یک دادگستری که به پرداخت رشوه در یکی از محاکم قضایی اقدام کرده بود، به یک سال حبس تعزیری محکوم گردید
یزد - معاون منابع انسانی و امور فرهنگی دادگستری استان گفت: باید به گونه ای برنامه ریزی کرد تا ماحصل علم تئوری و انتزاعی دانشگاهی، به عمل و راهبرد کارگزاران تبدیل شود
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید