صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۲۷ تیر ۱۴۰۱ / ۰۰:۳۸
کد خبر: 10879
گزارشگر: 306
۵۷
۰
۰
۱

برپایی قرارگاه «میراث عشق» در یزد

برپایی قرارگاه «میراث عشق» در یزد
یزد - به مناسبت دهه امامت و ولایت و پرداختن به موضوع مهم عفاف و حجاب، غرفه عفاف و حجاب در پارک آزادگان برپا شد
آسیانیوز / یزد ؛ به مناسبت دهه امامت و ولایت غرفه عفاف و حجاب با عنوان «میراث عشق» به همت هیئت وارثین زیر نظر موسسه فرهنگی تبلیغی بشری و سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد به مدت ۳ روز در پارک آزادگان برپا شد.
 
در این غرفه ها ضمن تبریک عید، اهدای پکیج فرهنگی به بانوان و ایجاد حس همدلی و گفتگوی دوستانه بین بانوان مبلغ و مدعو، مبلغین بصورت غیر مستقیم با گفتن ویژگی ها و ارزش های حجاب و تاثیر آن در زندگی فردی و اجتماعی بانوان را به رعایت ارزش حجاب دعوت می‌کردند.
 
رویکرد ومحور برگزاری غرفه عفاف و حجاب «میراث عشق» حیا، آثار فردی و اجتماعی آن، حجاب و ارزش های فردی، حیا و عفاف و تقویت بنیان خانواده، نقش عفاف و حجاب در بیداری اسلامی، حجاب و زندگی فردی و اجتماعی و امنیت فردی و اجتماعی بوده است.
 
در این غرفه ها به شیوه هایی متفاوت از جمله آموزش بستن شال و روسری با مدل های جدید و محجبه، گفتگوی دوستانه در مورد دغدغه ها و نگرانی ها، ایجاد حس همدلی و … از بانوان به روی آوردن به حجاب دعوت می‌شد.
 
گفتنی است با توجه به این امر که عفاف زیباترین هدیه آسمان برای زندگی زمینی است و بهتر است در سنین کم زیبایی و اهمیت آن درک شود، در برپایی غرفه های عفاف و حجاب «میراث عشق» نوجوانان حضور فعال داشته و نام غرفه با پیشنهادات آن ها انتخاب شده است.

سید محمد جواد عرفانفر

برپایی قرارگاه «میراث عشق» در یزد

 

اخبار مرتبط
یزد - سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری بمناسبت عید سعید غدیر خم گردهمائی ورزش های پهلوانی و زور خانه ای برگزار می نماید
یزد - سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و ستاد مبشر غدیر دور همی عیدانه غدیر برگزار میکند
یزد - نمایشگاه بزرگ خوان غدیر در یزد افتتاح شد
یزد - چهارمین جشنواره قصه گویی بومی محلی «چله قصه ها» با هدف بسط و گسترش قصه های بومی و محلی در استان یزد برگزار می‌شود
یزد - تور گردشگری «از امیر تا وزیر با غدیر» ویژه خانواده‌های یزدی برای دومین سال متوالی در دهه امامت و ولایت برگزار می‌شود
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید