صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۲۸ تیر ۱۴۰۱ / ۰۱:۰۶
کد خبر: 10903
گزارشگر: 213
۲۹۱
۰
۰
۳
بنا بر اظهارات سخنگوی وزارت صمت

هجوم متقاضیان برای ثبت نام در سامانه یکپارچه خودرو+مهلت ثبت نام

هجوم متقاضیان برای ثبت نام در سامانه یکپارچه خودرو+مهلت ثبت نام
سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد تا ساعت ۱۴ روز دوشنبه ۲۷ تیر، ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کرده‌اند.

به گزارش آسیانیوز، سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد: تا ساعت ۱۴ امروز (دوشنبه ۲۷ تیر) ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کرده‌اند.

----------------

بیشتر بخوانید

پراید۱۳۱ سایپا در بازی رقابت بین خودروهای ایرانی

------------------------------------

اقتصاد آنلاین نوشت امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت در توییتر نوشت: تا ساعت ۱۴ امروز (دوشنبه ۲۷ تیر) ۴ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر در سامانه یکپارچه خودرو ثبت نام کرده‌اند. سه‌شنبه ۲۸ تیر ساعت ۱۷ زمان ثبت نام پایان خواهد یافت و حداکثر یک هفته بعد از پایان ثبت نام نتایج قرعه کشی اعلام می‌شود./


https://www.asianews.ir/u/7g8
اخبار مرتبط
سایپا تمام تلاش خود را کرد تا ساینا را به عنوان جایگزین تیبا به بازار عرضه کند، اما می‌توان گفت در این کار چندان موفق نبوده است. با این‌حال، خرید ساینا با توجه به امکانات، ظاهر جذاب و کم بودن قیمت قطعات، منطقی به‌نظر می‌رسد.
نوسان و گرانی قیمت خودرو در بازار همچنان ادامه‌دار است و تاثیرات مختلفی درباره آن عنوان شده است.
براق و بی عیب نگه داشتن خودروی خود ممکن است مانند سرگرمی افراد وسواسی یا کسانی باشد که هنوز در اولین ماه های گیج کننده خود در مالکیت ماشین جدید هستند. با این وجود، تلاش برای مراقبت از رنگ‌آمیزی خودرویتان، زمانی که زمان فروش فرا می‌رسد، سود زیادی را به همراه خواهد داشت.
باد و طوفان شدید عصر امروز در تهران موجب سقوط تابلوی غول آسای بزرگراه شد و خساراتی وارد کرد.
در این نوشته به مقایسه پراید 131 با برادر ناتنی اش یعنی پراید 111 می‌پردازیم تا ببینیم خرید پراید 131 در شرایط فعلی مقرون‌به‌صرفه هست یا خیر؟
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید