صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲ اَمرداد ۱۴۰۱ / ۰۱:۰۸
کد خبر: 10997
گزارشگر: 306
۷۸
۰
۰
۱
استاندار یزد

جشنواره سپاس آب، اقدام مهمی در فرهنگ سازی مدیریت مصرف است

جشنواره سپاس آب، اقدام مهمی در فرهنگ سازی مدیریت مصرف است
یزد - استاندار در مراسم اختتامیه جشنواره سپاس آب که در راستای فرهنگ سازی، آگاه سازی و معرفی الگوهای برتر در زمبنه مدیریت مصرف به همت شرکت آب منطقه ای یزد برگزار شد، برپایی چنین جشنواره هایی را در حوزه مدیریت مصرف ارزشمند توصیف کرد
آسیانیوز / یزد ؛ "مهران فاطمی"در این مراسم که با حضور مدیران استانی و استقبال گرم مردم یزد برگزار شد، ضمن تشکر از شرکت آب منطقه ای از برپایی این جشنواره بر موضوع مهم مدیریت مصرف در کنار تولید منابع آبی تاکید کرد و گفت: اگر مصرف آب، بهینه و مدیریت نشود، در ۵۰ سال آینده نامی از استان یزد در جغرافیای ایران نخواهد ماند.
وی مهمترین مسئله استان را مسئله آب عنوان کرد و گفت:کاری مهم تر از موضوع آب که آینده و حیات استان به آن وابسته است نداریم.
استاندار یزد همچنین به اقدامات ارزشمندی که با همت مدیران حوزه آب و نمایندگان مجلس در حال پیگیری است اشاره کرد و  اجرای خط پدافندی از خلیج فارس و خط دوم انتقال آب از دریای عمان را از مهمترین این اقدامات برشمرد و اظهار امیدواری کرد با نهایی شدن آنها و مدیریت مصرف، می‌ توان گفت مسئله آب استان تا ۱۰۰ سال آینده، هم در بخش شرب و بهداشت هم در بخش کشاورزی و صنعت کم آبخواه و پربازده حل خواهد شد.
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای یزد نیز در این مراسم با قدردانی از تلاش و همراهی همه همکاران شرکت در این جشنواره هدف از برگزاری آن را ۴ محور مردمی سازی، آگاهی سازی، فرهنگ سازی و الگو سازی موضوع آب برشمرد.
"محمدمهدی جوادیان زاده"  افزود: این جشنواره در فضای باز آب انبار رستم گیو برگزار شد تا مرم بتوانند آزادانه حضور داشته باشند.
 وی با قدردانی از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و همین طور هنرمندانی که در دومین جشنواره استانی سپاس آب مشارکت فعال داشتند اظهار امیدواری کرد که با اجرای بیشتر این برنامه ها بتوانیم الگوهای مصرف بهینه و مدیریت مصرف را به مردم بشناسانیم و آنها نیز مثل همیشه ما را درگذر از بحران بی آبی یاری نمایند.
در پایان این آیین از طرح برگزیده بخش صنعت: شرکت کاشی یاقوت شهرستان میبد و شرکت آهن و فولاد ارفع شهرستان اردکان
طرح برگزیده در بخش کشاورزی: محمدحسن شمس از شهرستان ابرکوه و آقای سید یوسف نبوی زاده از شهرستان هرات 
 و طرح برگزیده در بخش شرب: شرکت توزیع نیروی برق استان یزد قدردانی و لوح و مدال سپاس اهدا شد.
شایان ذکر است جشنواره سپاس آب با هدف فرهنگ سازی در موضوع مدیریت مصرف آب با همکاری تعدادی از ارگان های استانی با بخش های مختلف هنری در رده های سنی متفاوت به مدت 3 شب در آب انبار رستم گیو و بوستان خانواده برگزار و مورد استقبال گرم مردم قرار گرفت.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

جشنواره سپاس آب، اقدام مهمی در فرهنگ سازی مدیریت مصرف است , مهران فاطمی استاندار یزد

اخبار مرتبط
یزد - مدیرعامل شرکت برق منطقه‌‌ای از برقداری پست ۶۳ به ۲۰ کیلوولت سریزد خبر داد
یزد - معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از خط پدافندی انتقال آب به شهر یزد بازدید کرد
یزد - جشنواره سپاس آب افتتاح شد
یزد - سرپرست شرکت آبفای یزد از کمبود ۹۰۰ لیتر بر ثانیه آب شرب و بهداشت در شهر یزد خبر داد
یزد - دانشجویان دانشگاه یزد از نزدیک با روند تولید برق در نیروگاه یزد آشنا شدند
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید