صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۷ اَمرداد ۱۴۰۱ / ۰۸:۵۵
کد خبر: 11111
گزارشگر: 213
۱۰۴۷
۰
۱
۱
دلیل عشق آتشین زلنسکی به یک زن

تصویر زن و مرد معروف جهان بر روی جلد یک نشریه

تصویر زن و مرد معروف جهان بر روی جلد یک نشریه
اولینا زلنسکا در مصاحبه با نشریه ووگ، درباره روابط عاطفی با رئیس‌جمهوری اوکراین، ولودیمیر زلنسکی، صحبت کرد.

به گزارش آسیانیوز، بانوی اول اوکراین اولینا زلنسکا در مصاحبه با ووگ بی‌پرده درباره ازدواجش با رئیس‌جمهوری، ولودیمیر زلنسکی، صحبت کرد.

بانوی اول اوکراین اولنا زلنسکا ستاره روی جلد شماره جدید دیجیتالی مجله ووگ است.

در این مصاحبه که طیف وسیعی از موضوع‌ها را در بر می‌گیرد و به‌صورت حضوری در کیف انجام شده است، بانوی اول که دو فرزند دارد درباره حدودا ۲۰ سال‌ زندگی مشترک با رئیس‌جمهوری ولودیمیر زلنسکی، ماجراهایی که در کنار هم داشته‌اند و جدایی فرزندانش از پدرشان در حمله روسیه به اوکراین که همچنان ادامه دارد، صحبت کرد.

زلنسکا که نام و نام خانوادگی شناسنامه‌ای خودش اولنا کیاشکو است در دبیرستان شهرشان کریفیی ریه واقع در جنوب شرقی اوکراین با همسر آینده‌اش آشنا شد. قرارهای آشنایی این دو در دوره دانشگاه شروع و به تشکیل یک گروه اجرای طنز منجر شد. در سال ۲۰۰۳ شرکت فیلمسازی کوارتال ۹۵ را پایه‌گذاری کردند و برنامه طنز محبوب «شب‌های کوارتال» را ساختند که زلنسکی ستاره آن و زلنسکا نویسنده‌اش بود.

زلنسکا در مصاحبه با ووگ توضیح داد در نخستین دیدار با زلنسکی، حس شوخ‌طبعی مشابه‌شان باعث شد در ابتدا به سوی هم جذب شوند. او گفت: «احتمالا شوخ‌طبعی بین ما کشش متقابل ایجاد کرد» و افزود زلنسکی در اوایل رابطه‌شان سعی داشت او را با جوک گفتن بخنداند.

رئیس‌جمهوری هم تاییدکنان گفت: «این طور نبود که همیشه از جوک‌هایی که می‌گفتم خوشش بیاید. خیلی مشکل‌پسند است.»

رئیس‌جمهوری زلنسکی در اولین دیدار بیشتر بر «چشمان» زلنسکا متمرکز بود، اما وقتی شروع به صحبت با هم کردند طولی نکشید که بیشتر عاشقش شد.

 زلنسکی گفت: «این همان لحظه‌ای است که از دوست داشتن به عشق می‌رسی و این اتفاقی بود که برای من افتاد.»

این دو نفر در سال ۲۰۰۳ ازدواج کردند و یک سال بعد دخترشان اولکساندرا به دنیا آمد. اولنا در سال ۲۰۱۳ فرزند دومشان، پسری به نام کیریلو، را به دنیا آورد. از ماه فوریه که جنگ در اوکراین آغاز شد رئیس‌جمهوری زلنسکی مانند بسیاری از خانواده‌های اوکراینی به دلایل امنیتی از فرزندانش جدا بوده است. زلنسکا می‌توانسته فرزندانش را ببیند اما قبول دارد که جدایی از پدر برای اولکساندرا و کیریلو نیز دشوار بوده است.

همسر زلنسکی در مورد فرزندانش گفت: «اگر جدا از هم بودیم حتی نمی‌دانم چطور این ماه‌ها را سر کرده بودم. وضعیت (زلنسکی) از این لحاظ خیلی دشوارتر است. رنج می‌کشد. بچه‌های من هم، چون همدیگر را نمی‌توانند ببینند.»

رئیس‌جمهوری زلنسکی در ادامه همین مصاحبه گفت بابت امنیت خانواده «تا مرز از پای در آمدن نگران» بوده است و دوست ندارد بابت دوباره دور هم جمع شدن «به خطر بیفتند.».

بیش از همه هم، به زلنسکا افتخار می‌کند که در این روزگار دشوار راهنمای فرزندانشان و مردم اوکراین بوده است.

او گفت: «او از اول شخصیتی قوی داشت و احتمالا قوی‌تر از آنی است که فکر می‌کرد. این جنگ و در واقع تمام جنگ‌ها احتمال دارد باعث شود ویژگی‌هایی را بروز دهیم که هرگز انتظار نداشتیم از آن‌ها برخوردار باشیم.»

زلنسکی تاکید کرد همسرش که به گفته وی «نقش بسیار نیرومندی» برای زنان اوکراین ایفا می‌کند و بقیه خانواده‌اش باید سرمشق مردم اوکراین باشند.

او افزود: «او عشق من است اما صمیمی‌ترین دوست من هم هست. اولنا واقعا بهترین دوست من است. وطن‌پرست هم است و از صمیم قلب عاشق اوکراین است. درست است. مادری عالی هم هست.»

نسخه‌ای از مصاحبه اولنا زلنسکا در شماره اکتبر ووگ منتشر خواهد شد./

https://www.asianews.ir/u/7lz
اخبار مرتبط
بحران تهاجم روسیه به اوکراین، بسیاری از کشورهای اروپایی را متقاعد کرد که در نگرش خود نسبت به نیروهای مسلح، تجدید نظر کنند.
در حالی که به اعتقاد برخی برخی از کارشناسان معتقدند که قیمت نفت به هر حال افزایش خواهد یافت؛ G7 دقیقاً چه کاری قرار است انجام دهد؟ آیا باید در حالی که پوتین سیاست توسعه‌طلبانه‌اش را دنبال می‌کند، بیکار بمانند و تصور کنند که این اوایل دهه 1700 است و او پطر است؟ و آیا باید منتظر بمانیم تا او کاملاً دیوانه شود و از سلاح هسته‌ای استفاده کند؟
از زمانی که پوتین جنگ خود را با اوکراین آغاز کرد، ارکستر فیلارمونیک مونیخ رهبر ارکستر روس خود، والری گرگیف، را اخراج کرد و اپرای متروپولیتن نیویورک روابط خود را با تئاتر بولشوی روسیه قطع کرد؛ نوازندگان روسی از رقابت‌های بین‌المللی حذف شده‌اند و برخی ارکسترها حتی چایکوفسکی را از برنامه های کنسرت لغو کرده اند.
روزنامه اینترنتی بیزینس اینسایدر گزارش داد زنان اوکراینی با برهنه شدن توانستند به ارتش اوکراین کمک کنند!
احمدی‌ نژاد به زلنسکی نوشت مرگ حقیقتی زیبا است؛ پس چه بهتر که مرگمان در مقابله با تجاوز و ظلم، دفاع از آزادی و عدالت، و صیانت از خاک وطن و حفاظت از ناموسمان باشد.
درخواست از روسیه برای پرداخت غرامت برای جنگ بی دلیل خود در اوکراین از نظر اخلاقی قانع کننده است، اما روسیه احتمال کمتری دارد که خود را با استقلال و تمامیت ارضی اوکراین آشتی دهد.
گندم، مستقیماً با تغذیه و اقتصاد جهانی رابطه دارد و بیش از ۳۵ درصد از جمعیت جهان، از لحاظ تغذیه ای به گندم وابسته اند، در حالی که از نظر تهیه نان و ارزش نانوایی، آرد هیچ یک از غلات به پای آرد گندم نمی رسد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید