صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۱۴ اَمرداد ۱۴۰۱ / ۱۱:۰۳
کد خبر: 11244
گزارشگر: 213
۳۱۰۵
۰
۰
۲
چند راهکار برای جنتلمن بودن

با کدام خصوصیات زنان را مانند آهنربا جذب می کنید؟

با کدام خصوصیات زنان را مانند آهنربا جذب می کنید؟
مردان برای آنکه بتوانند زنها را مانند آهنربا به سمت خودشان جذب کنند، باید از چند خصوصیت مهم برخوردار باشند.

به گزارش آسیانیوز، زنان مردان با اعتماد به نفس را دوست دارند، اما نه آن‌هایی را که خودخواه هستند و موفقیت خودشان را به رخ دیگران می‌کشند.

بعضی از کارهایی که مردان انجام میدهند، مثل آهنربا، زنها را به سمت خودشان جذب می‌کنند. خب، این کارها چیست؟

رک بودن
وقتی مردی به چیزی نیاز دارد و آن را مستقیم به زن نمیگوید، او را آزار میدهد. اگر کسی را دوست ندارید او را بازی ندهید و مستقیم به او بگویید. هر خواسته‌ای دارید رک باشید و در ابتدای رابطه آن را مطرح کنید.

از اینکه او را از دست بدهید ناراحت نشوید. اگر درخواست شما را پذیرفت در کنارتان میماند، اما اگر نپذیرفت شما را ترک میکند.

 تماس چشمی، محکم دست دادن و لبخند زدن باعث جذابیت یک مرد میشود. زبان بدن شما به او نشان میدهد که شما با اعتماد به نفس هستید یا خیر. زبان بدن یک مرد می‌تواند افکار یا نیت او را در مورد آن زن نشان دهد.

نشانه‌های منفی زبان بدن: جمع کردن دست روی قفسه سینه، اخم کردن، و چشم‌هایی که به اطراف میچرخد و نشان میدهد علاقه‌ای به ادامه مکالمه ندارید.

قاطعیت
قاطع بودن، موفقیت شما را در هر کاری تضمین میکند. همه ما تصمیمات زیادی در طول روز میگیریم، وقتی تصمیم می‌گیرید و مدام نظر خودتان را تغییر می‌دهید، به این معنی است که نمی‌دانید در زندگیتان چه میخواهید و چه هدفی دارید.

قاطع باشید؛ وقتی تصمیمی می‌گیرید، به آن پایبند باشید. هیچ زنی دوست ندارد با مردی باشد که قاطع نیست و تصمیماتش هر روز تغییر میکند.

 هدف داشته باشید
هرکسی برای کارهای خودش دلیلی دارد. کاری که مردان با اعتماد به نفس انجام می‌دهند و زنان آن را دوست دارند این است که می‌دانند چه می‌خواهند و هدفشان را دنبال می‌کنند.

جاه طلب بودن، جرات داشتن، و با اراده بودن در مسیر زندگی، شما را جذاب میکند. به عنوان یک پسر، هدف داشتن به زندگی شما معنا می‌دهد.

به زنان احترام بگذارید
مغرور بودن، یک نوع بی‌احترامی به شخص مقابل است. مرد مغرورطوری حرف می‌زند و طوری رفتار می‌کند که انگار می‌تواند همه زنان دنیا را جذب کند. وقتی به دیگران احترام میگذاریم، احساس خوبی نسبت به خودمان پیدا میکنیم. .

در کاری که انجام می‌دهید پیشرفت کنید

برخی از زنان عاشق مرد ورزشکار هستند، برخی بدنبال مرد ثروتمند و یا مرد مشهورهستند. اما همه این معیارها را ندارند.

بهتر است فعالیتی که دوست دارید را انتخاب کنید و در آن پیشرفت کنید. با دنبال کردن اهدافتان و رشد کردن در آن‌ها، مسیر زندگیتان را با پشتکار و اراده ادامه دهید. زنان دوست دارند در کنار شما احساس امنیت و آرامش داشته باشند./سایت طلا

پروانه توکلی
https://www.asianews.ir/u/7po
اخبار مرتبط
سدا سایان، خواننده‌ی معروف و قدیمی ترکیه پس از چند ازدواج این بار با مجری و خواننده‌ی نه چندان معروف ترک با نام چاغلار اوکتان که ۲۵ سال از او کوچکتر است، ازدواج کرد.
اولینا زلنسکا در مصاحبه با نشریه ووگ، درباره روابط عاطفی با رئیس‌جمهوری اوکراین، ولودیمیر زلنسکی، صحبت کرد.
با وجود اینکه انسان ها و از جمله زنان و مردان در اخلاق و عادات کمتر بهم شباهت دارند، ولی وجود چند خصوصیت در مردان سبب می شود که زنان به آنها علاقمند شوند.
اخیرا ویدیویی در فضای مجازی وایرال شده که ازدواج و بارداری عاشقانه زن ۷۶ ساله توسط پسر ۱۹ ساله را به تصویر کشیده است.
گرچه شاید زنان اعتقاد داشته باشند که دو جنس مخالف می‌توانند دوستیِ معمولی با یکدیگر داشته باشند، اما ممکن است مردان نظر دیگری داشته باشند.
یک روانشناس دراره نحوه خوابیدن با همسر صحبت هایی جنجالی و عجیب را مطرح کرد!
تغییر لباس در مراسم عروسی مخصوصا اگر شامل چند جشن جدا باشد؛ اتفاقی معمول است، تغییر آرایش و مدل مو هم همین‌طور اما کوتاه کردن مو وسط مراسم یک رسم جدید است که طرفداران خودش را هم دارد.
اِروس در عصر حاضر ، نابودی خود و هجوم بر ویران کردن بی حد و حصرش به سر می برد در جایی که حال باید اِروس را از بعد های مختلفی در جوامع فرا تکنولوژی و بی هیچ انگاری محض نجات داد از مهم‌ترین مباحث امروزی بشر سقوطِ، نابودی و از بین بردن اخلاق است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید