صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲۳ اَمرداد ۱۴۰۱ / ۲۱:۳۴
کد خبر: 11401
گزارشگر: 306
۱۲۲
۰
۰
۱
امام جمعه یزد

مشکلات نازایی و ناباروری ریشه یابی شود

مشکلات نازایی و ناباروری ریشه یابی شود
یزد - امام جمعه با اشاره به افزایش مشکل ناباروری و نازایی در جامعه گفت: این مشکل باید توسط پزشکان ریشه یابی شود
آسیانیوز / یزد ؛ آیت الله محمدرضا ناصری در جلسه دبیرخانه مدرس که در سپاه الغدیر یزد با موضوع سقط جنین برگزار شد، اظهار داشت: مسئله سقط جنین به جز مسئله پزشکی، یک مسئله اعتقادی و دینی نیز محسوب می شود.
وی عنوان کرد: باید حساسیت اعتقادی و دینی پزشکان و پرستاران ومردم را در مورد سقط جنین برانگیخته کنیم زیرا اگر این حساسیت ها نباشد، شاهد افزایش روزافزون آمار سقط جنین خواهیم بود.
ناصری بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی یزد باید در این زمینه اقدام جدی کند و با برنامه ریزی و تدبیر، ضمن تقویت اعتقادات دینی در زمینه سقط جنین در میان کادر درمان، جریمه های جدی نیز برای متخلفان در این زمینه در نظر بگیرد.
امام جمعه یزد تصریح کرد: سقط جنین مسئله ای جدی است و نباید این موضوع را شوخی گرفت و ضروری است برای کاهش آن راهکار پیدا کرد.
وی در مورد افزایش نازایی و ناباروری در جامعه بیان کرد: متاسفانه این مشکل در جامعه زیاد شده و بسیاری از جوانانی که علاقمند به بچه‌دار شدن هستند، نمی توانند با روش های طبیعی صاحب فرزند باشند که این موضوع باید توسط پزشکان ریشه یابی شود.
ناصری عنوان کرد: ضمن تقویت انگیزه برای فرزندآوری در جوانان، باید برای مشکلات نازایی و ناباروی زوجین نیز از روش های نوین استفاده شود.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

 

مشکلات نازایی و ناباروری ریشه یابی شود , آیت الله محمدرضا ناصری امام جمعه یزد
https://www.asianews.ir/u/7ty
اخبار مرتبط
یزد - امام جمعه با اشاره به اهداف قیام امام حسین(ع) گفت: هیئات مذهبی باید برای خدا و در مسیر انسجام بخشی جامعه و یاری دین خدا قدم بردارند و مراقب باشند که آب به آسیاب دشمن نریزند
یزد - در این دیدار که معاونان فرماندار نیز حضور داشتند امام جمعه یزد گفت : وظیفه بررسی مسائل شهرستان به عهده فرماندار می باشد، فرمانداری بابرنامه ریزی،خلاقیت ونظارت بر مجموعه مسائل شهری باید ابراز وجود نماید و وارد میدان شود و نباید منتظر دستور و کار مقامها و دستگاههای بالا دستی باشد
یزد - نماینده مقام معظم رهبری در استان و امام جمعه یزد، استاندار یزد و نماینده مردم شریف استان در مجلس خبرگان رهبری به مناسبت روز قدس از مردم شریف استان یزد برای حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کردند
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید