صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۳۰ اَمرداد ۱۴۰۱ / ۱۱:۴۶
کد خبر: 11533
گزارشگر: 213
۹۴۰
۰
۰
۲
اظهارات جنجالی خواننده ایرانی در ترکیه درباره پروژه ی تفنگ طلایی

تتلو گفت یا خودکشی می کنم یا دیگران مرا بکشند!+عکس

تتلو گفت یا خودکشی می کنم یا دیگران مرا بکشند!+عکس
امیر تتلو با بیان اظهاراتی عجیب گفت که جلوی هوادارن خودش را می کشد یا اینکه فرد دیگری بیاید؛ در پروژه ی تفنگ طلایی شرکت کند و او را بکشد!

به گزارش آسیانیوز،  امیر تتلو که پیشتر کنسرتش را کنسل کرده بود در اظهاراتی عجیب گفت شب کنسرت جلوی هوادارن خودش را می کشد یا اینکه فردی با ماسک بیاید او را بکشد.

وی در اظهاراتی عجیب برای مرگ خود نظرسنجی گذاشت که در روز تولدش 30 شهریور باشد یا 29 مهر، روز صادرات!

تتلو گفت یا خودکشی می کنم یا دیگران مرا بکشند!+عکس

 حرف های عجیب امیر تتلو در یوتیوب همچنان ادامه دارد و صحبت هایی می کند که بسیار عجیب است و معلوم نیست هدفش از گفتن این حرف های جنجالی چیست.

 تا اینجا امیر تتلو گفته: اگرم روتون نشد واسه کشتن امیر تتلو بیاین جلو به مسئولین برگزاری کنسرت بگین من میخوام تو پروژه ی تفنگ طلایی شرکت کنم !! کار جمعه ! اگرم نخواستین صورتتون معلوم شه میتونین صورتتونو کامل بپوشونین و بیاین رو استیج.
 
 ببینم یه قاتل اندازه ما پیدا میشه ؟ مینویسم امضا میکنم، ویدئو میگیرم میدم به خودش و خانواده ش که اینکار با رضایت خودمه که هیچ مشکلی هم براش پیش نیاد بعد از مرگِ ما.

ایندفعه وقتی رای میدین باید پاشم وایسین بلیط هم بخرین بعد نگین شما نکشتین !! اینبار تاریخ شاهده ! تمام کامنتاتون و رای گیریا و پستا اسکیرین رکورد موجوده.

یک بار برای همیشه باید تاریخ بفهمه همه چیو به شوخي گرفتن یعنی چی ! باید بفهمه چیزایی که راحت به دست میان ممکنه خیلی راحت و با یه شلیک اونم با تفنگ طلایی از دست برن.

پروژه ی تفنگ طلایی شوخی و بچه بازی نیست ! با دقت تصمیم بگیرین ! من اهل لب و دهن نیستم ! تصمیمتون اجرا میشه !! با دقت تصمیم بگیرین ! فقط هم امروزو فردا وقت دارین.

-مشخص نیست آیا این یک جنجال و حاشیه جدید است یا هدف دیگری پشت این حرف هاست./

وقت صبح
https://www.asianews.ir/u/7xk
اخبار مرتبط
پس از بارها ماجرای آشتی و جدایی، به نظر می رسد این بار طلاق سحر قریشی و تتلو جدی شده باشد و قریشی در این باره به افشاگری دست زد.
درباره رفت و آمد تتلو در فضاهای مجازی اخیرا موضوعاتی بیان شده است.
تتلو در اینستاگرامش اعلام کرد که مجرد شده است و گفت سحر قریشی در حال ولخرجی است و قصد دارد کنسرت او را در 20 شهریور خراب کند.
امیرحسین مقصودلو(امیر تتلو) که ازدواج و روابطش با سحر قریشی حاشیه های زیادی به دنبال دارد، عکس های جدید او را در دبی افشا کرد.
امیر تتلو برای پس از مشاجره جدیدش با سحر قریشی و ماجرای ازدواج یاعروسی نامعلومشان، گفت از رفتن سحر قریشی ناراحت نیستم؛ و باید و به آهنگ بعدای ام فکر می کنم!
امیر تتلو (امیرحسین مقصودلو)، خواننده رپ ساکن ترکیه شب گذشته به طرفدارانش اعلام کرده بود، به سفارت ایران در استانبول خواهد رفت که ادعای خود را عملی کرد.
ماموران پلیس فتا به این نتیجه رسیده‌اند که ساشا سبحانی، دنیا جهانبخت و امیر تتلو از گردانندگان سایت‌های شرط‌بندی‌اند.
برخی رسانه های عامه پسند خبری با تیتر "کتک کاری سحر قریشی و امیر تتلو" منتشر کردند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید