صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۲ شهریور ۱۴۰۱ / ۱۷:۴۵
کد خبر: 11608
گزارشگر: 213
۲۸۴
۰
۰
۲
آخرین وضعیت زن معترض به حجاب

توضیح برادر «سپیده رشنو» درباره اتهام خواهرش

توضیح برادر «سپیده رشنو» درباره اتهام خواهرش
سامان رشنو، برادر سپیده رشنو از آخرین وضعیت خواهرش که به اتهام تبلیغ فساد و بی حجابی، در زندان به سر می برد،، خبر داده است.

به گزارش آسیانیوز، برادر سپیده رشنو، درباره ملاقات با خواهرش در یک توئیت نوشته است: ملاقات به وقت کافی در زندان اوین صورت گرفت. حال سپیده مساعد است و از عزیزان دغدغه مند هموطن سپاسگزاریم.

 

سامان رشنو نوشت:

با لحاظ قبول وکالت خانم سپیده رشنو توسط آقای نعیم رضا نظامی چهار محالی در روز ۳۱ مرداد پرونده اتهامی خواهرم مطالعه و در یک شهریور ماه با مساعدت ریاست محترم دادگاه و مسوولان ذیربط ملاقات به وقت کافی در زندان اوین صورت گرفت حال سپیده مساعد است و از عزیزان دغدغه مند هموطن سپاسگزاریم.

توضیح برادر «سپیده رشنو» درباره اتهام خواهرش asianews

این در حالی است که سپیده رشنو، زن معترض به حجاب اجباری در مترو، هفته گذشته به جرم فعالیت تبلیغی علیه نظام و تشویق به فساد و فحشا تفهیم اتهام شد.

 بیش از یک ماه پس از بازداشت و سه هفته پس از پخش اعترافات سپیده رشنو، مرکز رسانه قوه قضاییه خبر داد که سپیده رشنو، معترض به حجاب اجباری، با دریافت کیفرخواست رسما در دادگاه محاکمه خواهد شد./

https://www.asianews.ir/u/7zk
اخبار مرتبط
قائم مقام دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر از بازرسی «وضعیت حجاب» و اجرای کامل طرح عفاف در ادارات خبر داده است.
سپیده رشنو، زنی که در اتوبوس از حجاب انتقاد کرد، به جرم فعالیت تبلیغی علیه نظام و تشویق به فساد و فحشا تفهیم اتهام شد.
سازمان بهشت زهرا اعلام کرد که سنگ قبرهایی از زنان را از قبرستان ها حذف و جمع‌آوری کرده است.
رییس پلیس راهور فراجا گفت: بحث عفاف و حجاب یک مسئله بسیار جدی است و اطلاعات متخلفانی که به تذکر زبانی پلیس برای رعایت حجاب توجه نکنند، در یک سامانه ثبت خواهد شد.
علی ملک‌حسینی، دادستان از پلمب شدن ۲۹ آرایشگاه زنانه خبر داد
یزد - به مناسبت بزرگداشت هفته عفاف و حجاب تعدادی از اسناد کشف حجاب در محل مرکز اسناد و کتابخانه ملی استان یزد به صورت پرده خوانی ارائه شد
ابراهیم رئیسی گفت: ترویج فساد در جامعه اسلامی و انقلابی اقدامی سازمان‌یافته است و به دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی دستور داد تا مصوبه «عفاف و حجاب سال ۸۴» را اجرا کند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید