صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۶ شهریور ۱۴۰۱ / ۲۱:۲۸
کد خبر: 11691
گزارشگر: 2
۷۴۶
۰
۰
۱
تفاهم‌نامه همکاری با سینا مهراد

سینا مهراد، سفیر برند نوشیدنی انرژی‌زا لایف استار شد

سینا مهراد، سفیر برند نوشیدنی انرژی‌زا لایف استار شد
برند لایف استار که تولید کننده نوشیدنی‌های انرژی‌زا در ایران است، در مراسمی تفاهم‌نامه همکاری با سینا مهراد را انعقاد نمود و این ستاره محبوب سینمای کشور، سفیر برند لایف استار شد.

سینا مهراد ستاره سینما و تلوزیون ایران که با بازی در فیلم‌ها و سریال‌های متعددی در این حرفه درخشیده و هنر خود را به نمایش گذاشته است، سفیر برند نوشیدنی انرژی‌زا لایف استار شد.
برند لایف استار که تولید کننده نوشیدنی‌های انرژی‌زا در ایران است، در مراسمی تفاهم‌نامه همکاری با سینا مهراد را انعقاد نمود و این ستاره محبوب سینمای کشور، سفیر برند لایف استار شد. این ستاره الهام بخش نسل جوان، با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته همراه این برند شده تا نوشیدنی مناسب این نسل را معرفی کند.
با توجه به اینکه امروزه نوشیدنی انرژی‌ زا مورد استقبال نسل جوان قرار گرفته، برندها و نمونه‌های مختلفی از این محصول در بازار ایران عرضه شده است؛ در این راستا لایف استار سعی کرده با انتخاب سینا مهراد، ستاره نسل جوان به عنوان سفیر برند خود، یکی از بهترین و باکیفیت‌ترین نوشیدنی‌های انرژی‌زا موجود در بازار ایران را به این نسل معرفی کند.
لایف استار یک برند تولید کننده نوشیدنی انرژی‌زای ایرانی‌ست که با شعار “Stars Change …” با هدف تولید انواع نوشیدنی‌های انرژی‌زا در سال ۱۴۰۰ متولد گردید. پس از رونمایی از نوشیدنی انرژی‌زای کلاسیک خود که با استقبال طرفداران زیادی روبرو شد، اقدام به تولید نوشیدنی حاوی BCAA بدون قند نمود و در حال حاضر این برند دو محصول کلاسیک و زیرو BCAA را تولید و به مصرف‌کنندگان عرضه می‌کند.

https://www.asianews.ir/u/81t
اخبار مرتبط
هر ایرانی سالانه به طور متوسط ۴۲ لیتر نوشابه مصرف می‌کند و در ۲۰ سال اخیر مصرف نوشابه‌های گازدار در کشور نزدیک به ۱۵ درصد افزایش داشته ولی مصرف شیر و لبنیات تنها حدود یک دهم درصد رشد کرده است!
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید