صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ / ۲۰:۱۸
کد خبر: 11848
گزارشگر: 306
۲۶۲
۰
۰
۱

شیفت امام حسینی گروه جهادی آبفا استان یزد در اربعین

شیفت امام حسینی گروه جهادی آبفا استان یزد در اربعین
یزد - ماموریت آب رسانی گروه جهادی شرکت آب و فاضلاب استان به زائران اربعین حسینی در خوزستان به مدت یک ماه انجام می‌پذیرد
 
آسیانیور / یزد ؛ مسئول گروه جهادی شرکت آب و فاضلاب استان یزد گفت: با پنج نفر از متخصصین آبفا استان در قالب یک گروه جهادی جهت آب رسانی و تامین فشار آب شرب عازم شهر اهواز و اردوگاه راهیان نور شهید عاصی زاده شدیم.
لوک زاده افزود : ماموریت ما اجرای شبکه داخلی و رساندن آب به مخزن زمینی و راه اندازی ایستگاه پمپاژ و ترمیم لوله های فرسوده میباشد.
 
وی عنوان کرد: تعداد 30 موکب در اردوگاه راهیان نور شهید عاصی زاده از این آب استفاده می‌کنند و سالیانه حدود20000نفر در قالب زائران عتبات وزائران مناطق جنگی از این موکب ها بهره برداری ‌و استفاده میکنند .
 
این جهادگر بسیجی در ادامه اضافه کرد: 
حس ‌و حال همکاران به خصوص در هنگام استفاده از مسجد و نماز خانه اردوگاه که محل وداع2300شهید از شهدای استان بود دیدنی و غیر قابل توصیف هست .در ضمن در کار سقائی همه همکاران روحیه جهادی داشته و با اقتدا به حضرت ابوالفضل(ع) در گرمای 46 درجه ورطوبت 80 درصد و به صورت شبانه روز پای کار ایستاده اند.
 
مجید صادقی مسئول اردویی سپاه الغدیر استان یزد نیز گفت: امسال گروه جهادی آبفا کمک شایانی برای بهبود شرایط رفاهی زائران اربعین کردند که این روند تا چند روز پس از اربعین و در زمان بازگشت زائران ادامه خواهد داشت.
 
وی افزود: امسال با تاکید استاندار محترم و همکاری سپاه الغدیر استان: اردوگاه شهید عاصی زاده در خوزستان آماده اسکان و پذیرایی از زائران اربعین خواهد بود و البته شهرداری یزد نیز متعهد شده ۲۰ دستگاه اتوبوس را در این ارودگاه برای جابجایی زوار اختصاص دهد.
 
صادقی عنوان کرد: اردوگاه شهید عاصی زاده میتواند محل مناسبی برای اسکان موقت زائران و تجدید قوای کاروان ها باشد

سید محمد جواد عرفانفر

 

شیفت امام حسینی گروه جهادی آبفا استان یزد در اربعین ، لوک زاده مسئول گروه جهادی شرکت آب و فاضلاب استان یزد  ، مجید صادقی مسئول اردویی سپاه الغدیر استان یزد

https://www.asianews.ir/u/863
اخبار مرتبط
یزد - سفر یکروزه معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار به استان خوزستان با هدف پیگیری مسائل مربوط به احداث موکب حضرت سیدالشهداء(ع) در مرز چذابه و تسهیل شرایط اعزام یزدی ها به پیاده روی اربعین حسینی
یزد - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در ادامه سفر به استان خوزستان از اردوگاه شهید عاصی زاده اهواز بازدید کرد
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید