صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ / ۱۳:۳۷
کد خبر: 11887
گزارشگر: 213
۵۹۷
۰
۰
۰
تغییر چهره عجیب بازیگر جنجالی

علت زشت شدن“کیم کارداشیان” چیست؟+عکس

علت زشت شدن“کیم کارداشیان” چیست؟+عکس
انتشار تصاویر جدیدی از چهره کیم کارداشیان بازیگر جوان برای مجله Interview در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شده است.

به گزارش آسیانیوز، عکسی از کیم کارداشیان منتشر شد که نشان می دهد چهره او به شدت زشت شده است.

انتشار تصاویری از شات‌های جدید کیم کارداشیان ۴۱ ساله برای مجله Interview در شبکه‌های اجتماعی پربازدید شده و مورد توجه کاربران قرار گرفته است.

این شات‌ها با چهره متفاوت و تقریبا غیر قابل تشخیص کیم کارداشیان با ابروهای رنگ روشن در شماره ویژه رویایی آمریکایی یا “American Dream” این مجله منتشر شد.


منطقه آب شهری لس ورجنس می‌گوید که برخی از مشهورترین چهره‌های جهان در بحبوحه خشکسالی شدید در کالیفرنیا، اخطاریه‌هایی مبنی بر افزایش مکرر مصرف آب بیش از ظرفیت ماهیانه خود دریافت کرده‌اند.

لس ورجنس منطقه‌ای در شمال ساحل مالیبو و شمال شرقی شهر لس آنجلس است که بسیاری از سلبریتی‌ها و چهره‌های مشهور در آن سکونت دارند.

چرا “کیم کارداشیان” خودش را زشت کرده است؟+عکس

به نقل از وقت صبح، مایکل مک‌نات، مدیر ارتباطات منطقه آب شهری لس ورجنس، می‌گوید که کیم و کورتنی کارداشیان، کوین هارت، دووین وید، و سیلوستر استالونه در املاک خود در جنوب کالیفرنیا، به طور مکرر ۱۵۰ درصد بیشتر از جیره ماهیانه‌شان آب مصرف کرده‌اند.

مک‌نات گفت که این افراد در بین بیش از ۱۶۰۰ مشتری‌ هستند که از زمان جیره‌بندی آب در منطقه که از ماه دسامبر گذشته آغاز شده، مشمول دریافت اخطار شده‌اند.

مک‌نات از افراد مشهور می‌خواهد که برای دیگران الگو باشند و از پلتفرم‌های خود مثل شبکه‌های اجتماعی برای آگاه سازی مردم نسبت به خشکسالی تاریخی استفاده کنند.

او گفت: «چیزی که من از آنها می‌خواهم این است که با من و با منطقه من در انتشار خدمات عمومی همکاری کنند و جامعه را از اینکه چقدر این خشکسالی وحشتناک است آموزش دهند. من از این افراد مشهور می‌خواهم که الگو باشند و خودشان نیز طبق این دانش عمل کنند.»/


https://www.asianews.ir/u/875
اخبار مرتبط
کیم کارداشیان گفت قادر است مدفوع بخورد تا همیشه جوان بماند!
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید