صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ / ۰۳:۵۵
کد خبر: 11960
گزارشگر: 213
۷۱۴
۰
۰
۱
جدایی عجیب یک زن و مرد

ازدواج و طلاق مضحک!

ازدواج و طلاق مضحک!
پسری جوان و خوش قیافه با چشم‌های آبی گوشه‌ای از راهرو دادگاه به دیوار تکیه داده و دختری جوان و زیبا نیز چند قدم دورتر از وی ایستاده بود و خود را سرزنش می‌کرد و به این تریبت ماجرای یک طلاق قرار بود در دادگاه روشن شود.

به گزارش آسیانیوز، پسری جوان و خوش قیافه با چشم‌های آبی گوشه‌ای از راهرو دادگاه به دیوار تکیه داده و دختری جوان و زیبا نیز چند قدم دورتر از وی ایستاده بود و زیر لب با خود زمزمه می‌کرد و انگار به خاطر انتخاب اشتباهش خود را سرزنش می‌کرد.

-------------

بیشتر بخوانید

مردان با چه زنانی نمی توانند ازدواج کنند؟

---------------------------------

وقتی برای رسیدگی به درخواست طلاقشان وارد شعبه دادگاه شدند پسر جوان که شاهین نام داشت گفت: من 23 سال دارم این خانم را در ایستگاه مترو دیدم و در یک نگاه عاشق او شدم. پیشنهاد دوستی دادم و او هم قبول کرد.


فرشته که ۲۱ سال داشت حرف شاهین را قطع کرد و گفت: آقای قاضی من اشتباه کردم معیارم برای انتخاب شریک زندگی اشتباه بود من فکر می کردم زیبایی و تیپ و قیافه برای ازدواج کافی است. البته او حرف های قشنگی می زد و مرا خام کرد من دوستی با او را به قصد ازدواج شروع کردم. یک ماه بعد هم به خواستگاری آمدند و من هم قبول کردم. خانواده هایمان راضی نبودند دلایل زیادی برای این مخالفت داشتند اما وقتی عشق و اصرار ما را دیدند راضی شدند و در کمتر از ۵ ماه ما زیر یک سقف بودیم و زندگی مشترک را آغاز کردیم.

هفته های اول همه چیز خوب به نظر می رسید تا اینکه من به شاهین گفتم می خواهم در یک شرکت ساختمانی به عنوان منشی کار کنم اما شاهین قبول نکرد از آن روز به بعد شاهین اخلاقش تغییر کرد می گفت تنها بیرون نرو با کسی حرف نزن در فضای مجازی عکس خودت را نگذار چون تو زیبا هستی و دیگران به تو چشم دارند. خلاصه آنقدر برایم محدودیت گذاشت که کار به دعوا کشید.

قاضی رو به شاهین کرد و گفت همسرت راست می گوید؟

شاهین گفت: نه جناب قاضی مشکل اینجاست که فرشته به من بدبین است می گوید چرا با دختران دیگر هم صحبت می شوی چرا منشی شرکتی که در آن کار می کنم زن است چرا در یک شرکت مدلینگ کار می کنم؟ تحمل ندارد مدام به من می گوید چون تو خوشتیپ و زیبا هستی لابد با دختران دیگر هم دوست هستی و به من خیانت می کنی جناب قاضی ما اصلاً مشکل مالی نداریم من درآمدم خوب است چرا باید به همسرم اجازه بدهم به عنوان منشی کار کند من هرگز اجازه نمی دهم که او به آن شرکت برود و آنجا کار کند چون آنجا مرد های زیادی وجود دارد.

قاضی با افسوس سری تکان داد و گفت: شما به خاطر زیبایی همدیگر باهم ازدواج کردید و ملاک اصلی تان ظاهر زیبا بوده درست است؟

فرشته و شاهین باهم گفتند: بله همین طور است. بعد فرشته رو به قاضی کرد و گفت جناب قاضی او مدام می گوید حق نداری کار کنی اجازه معاشرت به من نمی دهد امانم را بریده خسته شدم من هم آدم هستم می خواهم راحت زندگی کنم.

شاهین گفت: جناب قاضی من فکر نمی کردم بعد از ازدواج زیبایی چهره همسرم برایم عادی شود من دنبال یک زندگی خوب و آرامش بخش هستم اما او مدام می گوید می خواهد کار کند و من مخالفم به نظر من او بیش از حد زیباست و این باعث می شود من اجازه کار به او ندهم و این مسأله باعث دعوا بین ما می شود.

فرشته هم با لحن تندی گفت: تو باید به من اجازه کار و معاشرت بدهی وگرنه طلاقم را می گیرم. شاهین که عصبی شده بود در جواب همسرش گفت: اگر مجبور شوم طلاقت می دهم ولی هرگز اجازه کار به تو نمی دهم چرا دنبال کارهایی می روی که من دوست ندارم چرا به خاطر من گذشت نمی کنی چرا با من لجبازی می کنی؟

در همین موقع قاضی این زوج را به آرامش دعوت کرد و گفت به این زودی ها حکم طلاق نمی دهم باید به مشاوره بروید بعد از آن اگر نتیجه ای حاصل نشد حکم طلاق را صادر می کنم./

منیبان
https://www.asianews.ir/u/898
اخبار مرتبط
مادر بهاره رهنما در یک ویدئو درباره وی صحبت کرد.
برخلاف تصور عموم که مسائل اقتصادی را عامل اصلی جدایی‌ها می‌دانند، آمارها نشان از پیشتازی طبقه مرفه در طلاق دارند.
کیمیا علیزاده ورزشکار ایرانی و دارنده مدال المپیک خبر جدایی از همسرش را علنی کرد.
یزد - مدیر کل بهزیستی استان گفت : ​استان در زمینه طلاق در رتبه ۲۱ کشور قرار دارد و از لحاط رشد این آسیب​ هم در رتبه چهارم کشور است که نگران کننده است
یک متخصص اعصاب و روان گفت: رضایت جنسی در خصوص روابط زناشویی و دوام ازدواج، تا حد زیادی یک مسئلۀ روحی و روانی است و صرفا فیزیکی نیست.
موصوعاتی درباره طلاق یکتا ناصر از همسرش منوچهر هادی در فضای مجازی منتشر شده است.
برخی بانوان به دلایل مختلف و یا بدسرپرست بودن تمایل دارند که یارانه خود را از همسرشان جدا کنند؛ همچنین زنان طلاق گرفته نیز تحت شرایطی می توانند برای ثبت نام اقدام کنند.
جانی دپ در دادگاه گفت: مادرم می‌توانست ظالم‌ترین آدم روی زمین شود و درباره خانواده اش توضیحاتی داد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید