صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ / ۰۱:۴۸
کد خبر: 11984
گزارشگر: 213
۵۵۳
۰
۰
۱
تور خوانندگان ایرانی در روزهای آینده

برپایی کنسرت‌های همایون شجریان و سالار عقیلی در خارج از ایران

برپایی کنسرت‌های همایون شجریان و سالار عقیلی در خارج از ایران
در روزهای پیش‌رو خوانندگان و گروه‌هایی همچون همایون شجریان، ایوان‌بند و سالار عقیلی در خارج از ایران به روی صحنه می‌روند.
به گزارش آسیانیوز، تورهای کنسرت خوانندگان ایرانی در خارج از کشور که از چندی قبل آغاز شده است، همچنان ادامه دارد و در روزهای پیش‌رو خوانندگان و گروه‌هایی همچون همایون شجریان، ایوان‌بند و سالار عقیلی به روی صحنه می‌روند.

 همایون شجریان پس از شب‌های متمادی اجرا در تهران، در ادامه اعلام کرد که در خارج از ایران به روی صحنه می‌رود؛ البته که نخستین تور خارج از کشور او در کانادا به علت صادر نشدن ویزای تعدادی از اعضای گروه «سیاوش»، نصفه نیمه انجام شد ولی این خواننده اکنون فهرست کنسرت‌های خود در استرالیا را منتشر کرده است.

بر اساس این فهرست، همایون شجریان ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور) در بریزبن، ۲۳ سپتامبر (اول مهر) در ملبورن و ۲۴ سپتامبر (دوم مهر) در سیدنی به روی صحنه می‌رود.

سالار عقیلی نیز ۱۷ سپتامبر در شهر کلگری و ۲۳ سپتامبر در ونکوور کانادا به روی صحنه می‌رود.

همچنین ایوان‌بند طی یک تور در استرالیا، میزبان طرفداران خود می‌شود. این گروه در روزهای شنبه ۲۲ اکتبر در ملبورن، یکشنبه ۲۳ اکتبر در سیدنی، جمعه ۲۸ اکتبر در بریزبن و ۲۹ اکتبر در آدلاید به روی صحنه می‌رود.

به نقل از ایسنا،هنرمندان دیگر همچون فرج علیپور، حسین بهروزی‌نیا، ملیحه مرادی، فهیمه موسوی، حمید بهروزی‌نیا، نریمان اسدی، احسان مطوری به همراه یکدیگر کنسرت «آواهای سرزمین مادری» را در اکتبر و نوامبر طی یک تور در امریکا به روی صحنه می‌برند و احسان خواجه‌امیری هم از برگزاری کنسرت خود در شهرهای تورنتو و ونکوور کانادا در سوم دسامبر (۱۲ آذر ماه) و همچنین ۱۷ دسامبر (۲۶ آذر ) خبر داده است./
https://www.asianews.ir/u/89u
اخبار مرتبط
تتلو که به تازگی و با حواشی زیادی از سحر قریشی جدا شده، در توئیت جدید نوشته است: دوست دختر ایرانی به درد نمی خورد و قصد دارم دوست دختر خارجی پیدا کنم.
امیر تتلو، خواننده ایرانی ساکن ترکیه درباره مرگ ملکه الیزابت دوم انگلستان نظر جالبی منتشر کرد.
سحر قریشی، بازیگر تتو زدن ها را در خانه امیر تتلو آغاز کرد؛ اما رونمایی این بازیگر از آنها نشان داد که حجم این تتوها به چه اندازه ای است و آیا به چهره او آسیب واقعی وارد کرده است؟
پس از آنکه همایون شجریان گفت که ویزای برخی از اعضای گروه سیاوش برای کانادا صادر نشده و بنابراین برگزاری کنسرت در این کشور به تعویق می‌افتد، در اطلاع رسانی تازه جزئیات تازه درباره صدور ویزا را بیان کرد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید