صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
شنبه / ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ / ۲۲:۴۸
کد خبر: 12043
گزارشگر: 2
۱۵۶۷
۰
۰
۲
تجهیزات نظارتی

ایران هایلوک نمایندگی هایک ویژن

ایران هایلوک نمایندگی هایک ویژن
به تمام افرادی که قصد خرید دوربین مداربسته هایک ویژن و تجهیزات وابسته را دارند، پیشنهاد می شود، بهترین قیمت محصولات هایک ویژن را با گارانتی معتبر و پشتیبانی پس از فروش از مجموعه ایران هایلوک را بگیرند.

هایک ویژن و هایلوک در میان برندهای تجهیزات نظارتی در جایگاه نخست قرار دارند. بهترین نمایندگی این دو برند در ایران، فروشگاه ایران هایلوک است. با مراجعه حضوری به مرکز خرید نادری واقع در خیابان جمهوری تهران، می توانید فروشگاه ایران هایلوک را پیدا کرده و تصاویر را از دوربینهای نصب شده روی استند مخصوص فروشگاه مشاهده کرده و تصمیمی بگیرید برای تجهیز فضای مورد نظر از چه دوربینی می خواهید استفاده کنید.
به تمام افرادی که قصد خرید دوربین مداربسته هایک ویژن و تجهیزات وابسته را دارند، پیشنهاد می شود، بهترین قیمت محصولات هایک ویژن را با گارانتی معتبر و پشتیبانی پس از فروش از مجموعه ایران هایلوک را بگیرند.
فروشگاه ایران هایلوک با سابقه سه ساله در زمینه مشاوره، فروش و نصب تجهیزات نظارتی، جزو درخشانترین مجموعه ها به شمار می رود و کاربران را به بهترین شکل برای یک خرید عالی راهنمایی می کند.
فروشگاه ایران هایلوک واقع در شهر تهران، تقاطع خیابان حافظ و خیابان جمهوری، مرکز حرید نادری است.
موقعیت ایران هایلوک، پلاک یک طبقه بالای همکف این مرکز خرید است.
فروشگاه ایران هایلوک به نشانی وبسایت زیر محصولات خود را به فروش می رساند:
https://iranhilook.com/

تخفیف در فروشگاه ایران هایلوک به دو شکل است. یکی تخفیف همکار و دیگری تخفیف مصرف کننده. تخفیف همکاری در فروشگاه ایران هایلوک بیشترین میزان در تمام مجموعه های تجهیزات نظارتی است. تخفیف همکاری به دلیل پایین آمدن قیمت ارز در ایران تغییر کرد و نسبت به ماه گذشته در شرایط مطلوبتری قرار گرفته است. در وبسایت فروشگاه ایران هایلوک از سال گذشته این موقع تا کنون تفاوت های زیادی در تخفیف ارائه شده به کاربران وبسایت عرضه شده است.
در واقع شرکت پارس ارتباط افزار و تدبیراندیشان درسا دو متولی اصلی محصولات هایک ویژن و هایلوک در ایران هستند و واردکننده رسمی این محصولات به شمار می روند. این دو شرکت یک لیست قیمت مصرف کننده از این محصولات به بازار عرضه می کنند که فروشندگان می توانند از روی این لیست درصد تخفیف کسر کنند. این درصد برای افراد همکار و غیر همکار متفاوت است.
هایلوک و هایک ویژن انتخاب کاربران برای پروژه های کوچک و بزرگ است. ایران هایلوک این موضوع را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.
دوربین مداربسته هایک ویژن را از ایران هایلوک بخرید. در تابستان سال ۱۴۰۱ کاربران وبسایت ایران هایلوک می توانند محصولات هایک ویژن را با تخفیف استثنایی خریداری کنند. این امکان در فروشگاه ایران هایلوک قرار گرفته است که آن قابلیت خرید دوربین مداربسته هایک ویژن از طریق فروش ویژه است. در این فروش ویژه شما می توانید با تخفیفات باور نکردی خرید خود را نهایی کنید.
هایک ویژن در سال ۲۰۰۱ تاسیس شد و در سال ۲۰۱۶ برای نخستین بار به صدر جدول محصولات و تجهیزات نظارتی در جهان رسید. دو سال پس از این اتفاق، در سال ۲۰۱۸ شرکت هایک ویژن تحول بزرگی در شرکت خود ایجاد کرد و اقدام به عرضه محصولات هایلوک کرد تا به شکل اقتصادی تر با قیمت بهتر بتواند شرایط ایدئالی در بازار داشته باشد. پس از آنر سال نسل جدید هایک ویژن و هایلوک به بازار معرفی می شدند و در این مقاله قصد داریم نسل جدید هایک ویژن و هایلوک در سال ۲۰۲۲ را بررسی کنیم.
حالا باید گفت محصولات هایک ویژن دارای تخفیف ویژه کدامند؟ این مقاله را دنبال کنید تا این نکته برایتان به وضوح مشخص شود. به طور کلی بیش از 40 محصول از محصولات هایک ویژن در این فروش ویژه قرار گرفته است. این نکته نه تنها مختص هایک ویژن است بلکه در برند هایلوک هم این موضوع صدق می کند. محصولات هایلوک اقتصادی تر است.
هایک ویژن پیشتاز در تجهیزات نظارتی در جهان است. این عنوان از سال ۲۰۱۶ همراه برند هایک ویژن است و ۶ سال متوالی است که به هایک ویژن اطلاق می شود. کاربران نظارت تصویری و افرادی که اقدام به تهیه دوربین مداربسته برای فضای موردنظر خود می کنند، این نکته را باید در نظر داشته باشند که داشتن یک مجموعه کامل و با کیفیت با قیمتی بیشتر، بهتر از تهیه تجهیزات بی کیفتی است که قیمتی ارزانتر دارد.
هایک ویژن انتخاب اول تجهیزات نظارتی در جهان محسوب می شود. کاربران و همکاران نظارت تصویری در صورت انتخاب این برند بهترین محصولات را خریداری کرده اند. در سال گذشته برند هایک ویژن برای ششمین سال پیاپی به عنوان برترین و پرفروشترین برند در این زمینه انتخاب شد و در سال جاری در تکاپوی حفظ این عنوان و دفاع از رتبه خود قرار گرفته است. در سال ۲۰۲۲ به دلیل پایان رسیدن شیوع ویروس کرونا در جهان کسب و کار بار دیگر رونق گذشته را گرفته و پیشبینی می شود شرکت هایک ویژن در این سال به تولیدات مهمی دست پیدا کند.

هایک ویژن

دوربین مداربسته هایک ویژن

 

در فروشگاه ایران هایلوک دو برند هایلوک و هایک ویژن دارای تکنولوژی HD-TVI هستند و این به آن دلیل است که هایلوک و هایک ویژن از یک خانواده بوده و در یک شرکت ساخته می شوند. از آنجا که هدف فروش استثنایی و قیمت بسیار عالی در تهیه پکیج 4 دوربین مداربسته هایک ویژن است، این مجموعه تجهیزات از ارزانترین محصولات هایک ویژن پیشنهاد می شود که در تخفیف ویژه با قیمت بسیار ارزنده عرضه می شود.
اگر می خواهید با وسایل نقلیه عمومی به فروشگاه ایران هایلوک مراجعه کنید، نزدیکترین استگاه مترو به فروشگاه، متروی سعدی واقع در چهارراه مخبرالدوله در خیابان جمهوری است. جلوی در متروی سعدی اتوبوس شرکت واحد حدفاصل بهارستان تا میدان جمهوری در حال تردد است. در نظر داشته باشید دقیقا جلوی در ورودی پاساژ نادری، استگاه اتوبوس دارد و مراجعه کنندگان حضوری سختی خاصی برای رسیدن به فروشگاه ایران هایلوک نخواهند داشت.
تعطیلی پاساژ نادری در سه سال گذشته
از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا کنون نزدیک به ۲ سال و نیم می گذرد و پیشبینی می شود این ویروس منحوس روزهای پایانی خود را سپری کند و با واکسیناسیون گسترده در سطح کشور، آمار ابتلا و مرگ و میر سیر نزولی خواهد داشت و امید است عمر این ویروس بیش از ۳ سال نشود.
در این مدت در چند مقطع پاساژ نادری تعطیل شد و امکان مراجعه حضوری وجود نداشت. آخرین باری که پاساژ نادری مجبور به تعطیلی شد، اواخر ماه مرداد سال 1400 بود که دو روز پیش از تاسوعا و یک روز پس از عاشورا تعطیل شد.
از آن تاریخ تمام کاربران وبسایت ایران هایلوک و مشتریان محترم می توانند با مراجعه به پاساژ نادری، به فروشگاه ایران هایلوک واقع در طبقه یکم رفته و اجناس مورد نیاز خود را تهیه کنند.
نشانی پاساژ نادری : تهران، ضلع شمالی خیابان جمهوری اسلامی، غرب به شرق، پس از خیابان حافظ، رو به روی مرکز خرید چارسو
شماره تماس تلفن ثابت : 0216673554
شماره تلفن همراه و پیام رسان واتس اپ : 09901220030

ایران هایلوک

فروشگاه ایران هایلوک

 

ما در آستانه سه ساله شدن تاسیس وبسایت خود قرار داریم و تمام کاربران و مشتریان در این سه سال از امکانات وبسایت استفاده کرده اند. امکانات موجود در وبسایت ایران هایلوک به شرح زیر است:

. بهره مندی از تخفیف بیست درصدی برای کاربران
استفاده از فایلهای به روزرسانی دستگاه های هایک ویژن و هایلوک و نگرون
استفاده از دیتاشیت محصولات هایک ویژن و هایلوک
دریافت فایل لیست قیمت محصولات گوناگون

همه این موارد در فروش غیرحضوری کاربرد دارد. افزون بر شماره تماسهای ذکر شده، راه های ارتباطی دیگر با فروشگاه ایران هایلوک به شرح زیر وجود دارد:

فکس
پست اکترونیک
اینستاگرام

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.
حال می خواهیم در ادامه این بند، مزایای مراجعه حضوری به فروشگاه ایران هایلوک را بررسی کنیم.
با مراجعه حضوری به فروشگاه ایران هایلوک می توانید به صورت رو در رو با کارشناسان فروش مجموعه در ارتباط باشید.
می توانید با کارشناسان نصب مجموعه در ارتباط باشید و سوالات خود را به صورت فنی از آنها بپرسید.
می توانید تصاویر دوربینهای مداربسته خریداری شده خود را به صورت زنده مشاهده کنید.

https://www.asianews.ir/u/8bk
اخبار مرتبط
در فروشگاه کمیران با عنوان نمایندگی رسمی محصولات هایک ویژن در ایران، محصولات این برند متشکل از دستگاه ضبط و پخش و دوربین مداربسته به کاربران عرضه می شود.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید