صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۷ مهر ۱۴۰۱ / ۱۶:۳۱
کد خبر: 12146
گزارشگر: 306
۱۱۹
۰
۰
۱
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی

فرهنگیان نیازمند درمانگاه و بیمارستان تخصصی هستند / خدمات درمانی رایگان به فرهنگیان بازنشسته ارائه شود

فرهنگیان نیازمند درمانگاه و بیمارستان تخصصی هستند / خدمات درمانی رایگان به فرهنگیان بازنشسته ارائه شود
یزد - نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی گفت : فرهنگیان نیازمند درمانگاه و بیمارستان تخصصی و خدمات درمانی رایگان هستند

آسیانیوز / یزد ؛ محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی در افتتاح کلینیک درمانگاه فرهنگیان یزد گفت: در گذشته قرار بر تکمیل کلینیک فرهنگیان یزد به صورت کامل بود ولی اختلافاتی ایجاد و این امر تحقق نیافت ولی امیدواریم که این کلینیک به صورت کامل آماده بهره برداری شود تا مشکل این قشر نیز مرتفع شود.

 

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید به جامعه فرهنگیان خدمات درمانی مناسب ارائه شود، افزود: ارائه خدمات درمانی در استان یزد به جامعه فرهنگیان به نوعی منحصر بفرد بوده و در بسیاری از نقاط کشور این خدمات ارائه نمی‌شود.

 

وی با بیان اینکه جمعیت بیش از یک میلیونی فرهنگیان کشور نیازمند درمانگاه و بیمارستان تخصصی است، اظهار داشت: در حال حاضر نیروهای مسلح کشور از بیمارستان و درمانگاه مستقل برخوردارند و هرچه از تمرکزگرایی خارج و کار را به هر صنف و قشری واگذار کنیم تا به صورت خودگران باشد، کار بهتر پیش می‌رود.

 

جوکار اضافه کرد: جامعه فرهنگیان جمعیت فرهیخته کشور هستند و اصلاً در شان آنها نیست که در صفوف برخی از درمانگاه‌ها که بسیار هم شلوغ هستند قرار گیرند و درخواست خدمات درمانی داشته باشند.

 

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه در درمانگاه‌های فرهنگیان، کرامت فرهنگیان حفظ می‌شود، اظهار داشت: هر چه این درمانگاه‌ها تکمیل‌تر و خدمات بهتر و ارزنده‌تری داشته باشند، خدمت به عرصه تعلیم و تربیت می‌کنند.

 

نماینده مردم یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی با اشاره به دریافت هزینه از معلمین بازنشسته، عنوان کرد: قرار بر این شد که هزینه‌ای از معلمین بازنشسته دریافت نشود و انتظار داریم که این امر رعایت شود. معلم چه بازنشسته و چه شاغل وقتی به این مراکز درمانی وارد می‌شود باید احساس آرامش داشته باشد و این حس به آنها القا شود که خدمات به بلندای علم و دانش ارائه می‌شود نه یک فرد.

 

وی اضافه کرد: ما در خدمت فرهنگیان بازنشسته هم هستیم و اگر مشکلی از بابت پرداخت هزینه درمانی دارند، آماده رفع آن مشکل هستیم زیرا این عزیزان بیش از 30 سال در زمینه تعلیم و تربیت گام برداشته و انتظار احترام دارند که واقعا باید این امر تحقق یابد.

سید محمد جواد عرفانفر

 

فرهنگیان نیازمند درمانگاه و بیمارستان تخصصی هستند / خدمات درمانی رایگان به فرهنگیان بازنشسته ارائه شود ،  محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی

https://www.asianews.ir/u/8eb
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید