صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۷ آبان ۱۴۰۱ / ۱۴:۵۷
کد خبر: 12272
گزارشگر: 213
۱۲۸۷
۰
۰
۱
درگذشت دو نوجوان در روزهای اخیر

«جزئیات» مرگ مهرشاد شهیدی‌نژاد و سارینا ساعدی از نگاه رسانه ها

«جزئیات» مرگ مهرشاد شهیدی‌نژاد و سارینا ساعدی از نگاه رسانه ها
در ساعات گذشته اخبار متناقضی از سراسر کشور آمده که وجه اشتراک آن مرگ دو نوجوان بوده است که برخی رسانه ها درباره آن توضیحاتی داده اند.

به گزارش آسیانیوز، رکنا نوشت اخبار متفاوتی از کشته شدن دو جوان در کشور منتشر شده که رسانه ها متفاوتی صحت و سقم این اخبار را تائید و یا تکذیب کرده اند.

 در ساعات گذشته اخبار متناقضی از سراسر کشور آمده که وجه اشتراک آن مرگ نوجوانانی‌ست که برخی رسانه‌ها ادعا کردند که مرتبط با وقایع اخیر بوده. از آمل و مرگ دو جوان تا مهاباد. مهرشاد شهیدی‌نژاد ، سرآشپز دانشگاه جامع علمی کاربردی اراک از جمله مطرح‌ترین نام‌های ساعات اخیر است،

مهرشاد شهیدی‌نژاد و سارینا ساعدی

در کنار او نام سارینا ساعدی هم مطرح است. در زیر دو روایت رسمی از چگونگی مرگ مهرشاد و سارینا را به نقل از خبرگزاری‌های ایرنا و فارس آورده‌ایم:

 جزئیات فوت «مهرشاد شهیدی‌نژاد»
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی: چهارشنبه گذشته پیکر بی‌جان یک جوان ۲۰ ساله در یکی از خیابان‌های اراک کشف شد.

ایرنا گفت: او هیچ‌ مدرک هویتی و حتی گوشی موبایل همراهش نبود. پنج‌شنبه بعد از مراجعه خانواده‌اش به مراجع قانونی هویت مهرشاد شهیدی‌نژاد مشخص شد.

ایرنا شایعاتی که فوت مهرشاد را بر اثر ضربات متعدد بر سر تفسیر کرده بودند، تکذیب کرده و نوشته است: هیچ‌گونه گلوله‌ای به او شلیک نشده و جان‌باختن او بر اثر اصابت جسم سخت به سر تکذیب می‌شود.

خبرگزاری فارس هم درباره سارینا ساعدی نوشته است: دختر ۱۶ ساله سنندجی دیروز در منزل فوت کرده و خانواده‌اش او را به امید احیا به بیمارستان برده بودند./

https://www.asianews.ir/u/8hv
اخبار مرتبط
امکان دانلود اپلیکیشن های اینستاگرام و واتساپ حتی از روی فروشگاه اینترنتی ماتیکت حذف شده است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید