صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۲۳ آبان ۱۴۰۱ / ۱۶:۰۷
کد خبر: 12392
گزارشگر: 306
۱۰۲
۰
۰
۱
نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس

مشکل بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی تخصصی سرطان یزد برطرف شود

مشکل بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی تخصصی سرطان یزد برطرف شود
یزد - نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس گفت: مدیران کل استان مشکل بیمارستان 150 تختخوابی تخصصی سرطان یزد را حل کنید زیرا راه اندازی آن سبب رفع مشکلات بسیاری از مردم کشور می شود
آسیانیوز / یزد ؛ جلسه بررسی مشکلات بیمارستان 150 تختخوابی تخصصی سرطان حضرت ابوالفضل (ع) یزد در دفتر نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
دکتر محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در این جلسه با بیان اینکه یکی از شعارها تبدیل یزد به عنوان قطب درمان، گردشگری سلامت و ... باشد، گفت: برای دستیابی به این شعارها و تحقق آن نیازمند یکسری زیرساخت ها هستیم تا این اتفاق صورت پذیرد، غیر از اینکه تخت های بیمارستانی باید افزایش یابد و فناوریهای جدید را وارد سازیم، نیازمند آماده سازی زمینه رقم خوردن تورسیم سلامت در استان هستیم.
نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس با اشاره به اینکه در جهت ایجاد بسترهای توریسم سلامت در استان، از بخش های خصوصی و دولتی حمایت کردیم، اظهار داشت: برخی از پروژه ها در استان کلید خورد ولی به واسطه اینکه به تعهدات خود عمل نکردند، پروژه نیمه کاره رها شده است.
وی یکی از این پروژه ها را بیمارستان 400 تختخوابی در یزد عنوان کرد و افزود: این پروژه در سال های 92، 93 به تصویب رسید و با عوض شدن دولت، اعلام کردند که اعتبار برای تکمیل آن نداریم و در نهایت به عنوان مرکز 150 تختخوابی تحقیقات و درمان سرطان نام گذاری شد.
جوکار عنوان کرد: نهایتا در سفرهایی که رئیس جمهور وقت به یزد داشت شاهد هیچ اتفاق مثبتی نبودیم، با روی کار آمدن مجلس جدید نسبت به اینکه این پروژه در چه مرحله ایی است مباحثی مطرح و در نهایت دولت همکاری کرد و عملیات عمرانی آن آغاز و الان نیز در حال فعالیت است.
نماینده مردم شریف یزد، اشکذر و بخش ندوشن در مجلس با تاکید بر اینکه راه اندازی این پروژه مشکل بسیاری از مردم یزد و کشور را مرتفع خواهد کرد، اذعان داشت: امیدواریم مسئولانی که در این پروژه نقش دارند، نگاه مثبتی داشته باشند تا بتوانیم در آینده نزدیک شاهد افتتاح و حل مشکل بسیاری از مردم باشیم.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

مشکل بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی تخصصی سرطان یزد برطرف شود ، دکتر محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس

https://www.asianews.ir/u/8l6
اخبار مرتبط
یزد - بر اساس ارزیابی‌های نهاد ریاست جمهوری با همکاری دستگاه‌های نظارتی، محسن منصوری معاون اجرایی و سرپرست این نهاد با ارسال لوح سپاسی از زحمات و خدمات مجید دهقانی‌زاده رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان یزد به عنوان مدیر برتر استانی تقدیر و تشکر کرد
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید