صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
شنبه / ۲۸ آبان ۱۴۰۱ / ۱۷:۱۷
کد خبر: 12415
گزارشگر: 306
۲۳۷
۰
۰
۱

بازدید رئیس سازمان جهادکشاورزی استان یزد از واحد پرورش مرغ گوشتی

بازدید رئیس سازمان جهادکشاورزی استان یزد از واحد پرورش مرغ گوشتی
یزد - رئیس سازمان جهادکشاورزی استان در راستای آشنایی با مسایل و مشکلات مرغداریها و ظرفیت های تولید گوشت مرغ در استان از یک واحد مرغ گوشتی واقع در بنادکوک شهرستان تفت بازدید کرد
آسیانیوز / یزد ؛ سید ابوالفضل وکیلی به همراه غیب الهی معاون بهبود تولیدات دامی و محمدزاده مدیر امورطیور سازمان جهادکشاورزی استان در روز 23آبان از واحد پرورش مرغ گوشتی تقی جوکار واقع در بنادکوک شهرستان تفت بازدید وبا مدیران این واحد کفتگو نمود. 
در این بازدیدرئیس سازمان ازنزدیک با موانع،مسایل و مشکلات این مرغداری  و مرغداری های مشابه از جمله عدم ثبات قیمت ها،عدم کیفیت نهاده ها و ...آشنا شد و ضمن ارائه راه هکار برای رفع این موانع و مشکلات  قول پی گیری داد.
این واحد با  مساحت 40 هزار و زیر بنای 12200مترمربع و ظرفیت 125 هزارقطعه، سالیانه حدود 850 تن گوشت مرغ به بازار عرضه می کند و زمینه اشتغال 5 نفر را بطور مستقیم فراهم نموده است.
شایان ذکر است 675  واحد مرغ گوشتی با ظرفیت جوجه ریزی 10.5میلیون جوجه در هر دوره در استان یزد فعال هستند .در سال 1400 این واحدها 34 میلیون قطعه  جوجه ریزی داشته اند که حاصل آن تولید 61600تن گوشت مرغ بوده است و از این میزان 45 درصد آن به خارج از استان صادر شده است.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

بازدید رئیس سازمان جهادکشاورزی استان یزد از واحد پرورش مرغ گوشتی

https://www.asianews.ir/u/8lt
اخبار مرتبط
یزد - جشنواره برداشت زعفران با حضور مسئولین سازمان جهادکشاورزی استان و اصحاب رسانه در شهرستان بهاباد برگزار گردید
یزد - 150کیلومتر ازراههای بین مزارع خسارت دیده ازسیل دردهستان کهدوئیه تیغ زنی وتسطیح شد
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید