صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۲۱ آذر ۱۴۰۱ / ۱۲:۵۵
کد خبر: 12645
گزارشگر: 213
۳۱۰
۰
۰
۳
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار تهران

قیمت انواع میوه شب یلدایی اعلام شد

قیمت انواع میوه شب یلدایی اعلام شد
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار تهران قیمت انواع میوه های شب یلدایی را اعلام کرد.

به گزارش آسیانیوز، رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار تهران گفت: وی افزود: قیمت هر کیلوگرم انار شیراز نیز از 15 هزار تومان شروع می‌شود و نرخ میانگین آن 25 هزار تومان است و حداکثر با 35 هزار تومان در میادین مرکزی میوه تهران به صورت عمده به فروش می‌رسد.

به نقل از تسنیم، اسدالله کارگر رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار تهران درباره قیمت میوه شب یلدا اظهار داشت: انار ساوه حداقل 10 هزار تومان، به طور میانگین 20 هزار تومان و حداکثر 30 هزار تومان در میادین میوه و تره بار به صورت عمده فروخته می‌شود که در خرده فروشی‌ها این محصول حداکثر با 35 درصد سود قابلیت فروش دارد.

وی افزود: قیمت هر کیلوگرم انار شیراز نیز از 15 هزار تومان شروع می‌شود و نرخ میانگین آن 25 هزار تومان است و حداکثر با 35 هزار تومان در میادین مرکزی میوه تهران به صورت عمده به فروش می‌رسد.

رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار ادامه داد: در صورتی که میوه فروشی در سطح شهر میوه ای لوکس داشته باشد و حتی قیمت آن بالاتر از این نرخ ها باشد در صورتی که فاکتور معتبری از خرید عمده خود ارائه دهد مشکلی ندارد به طوری که انار لوکس دماوند در میدان مرکزی و به صورت عمده به قیمت 45 هزار تومان نیز به فروش می‌رسد.

وی تصریح کرد: قیمت هندوانه نیز بر اساس کیفیت آن در میدان مرکزی میوه و تره بار با قیمت های 5هزار تومان، 7 هزار تومان و 9 هزار تومان به فروش می رسد که حداکثر سود خرده فروشی آن 35 درصد است.

کارگر اظهار داشت: وضعیت تولید و تامین میوه های مورد نیاز شب یلدا و سایر میوه های مصرفی در وضعیت مطلوبی قرار دارد و حتی در برخی از محصولات مانند پرتقال شمال به حدی قیمت ها کاهش یافته است که هزینه های باغداران را جبران نمی‌کند.

وی گفت: قیمت پرتقال شمال در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران بر اساس کیفیت با قیمت های 6 هزار تومان، 10 هزار تومان تا 15 هزار تومان به فروش می‌رسد./

https://www.asianews.ir/u/8s0
اخبار مرتبط
بازار میوه خشک که با نام «چیپس میوه» هم شناخته می‌شود، در بازار شب یلدای سال‌های اخیر مورد استقبال مردم قرار گرفته؛ در حالی که همراه برخی از اقلام شب یلدایی قیمت میلیونی یافته است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید