صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۲۹ آذر ۱۴۰۱ / ۱۳:۵۵
کد خبر: 12761
گزارشگر: 213
۴۰۱
۰
۰
۲
سخنگوی اقتصادی دولت خبر داد

افزایش ۲۰ درصدی حقوق در ۱۴۰۲

افزایش ۲۰ درصدی حقوق در ۱۴۰۲
سخنگوی اقتصادی دولت با میانگین رشد ۲۰ درصد حقوق و دستمزد کارکنان برای سال ۱۴۰۲ موافقت کرد.
به گزارش آسیانیوز، سخنگوی اقتصادی دولت، از موافقت هیات وزیران با میانگین رشد ۲۰ درصد حقوق و دستمزد کارکنان دولت برای سال ۱۴۰۲ خبر داد.

احسان خاندوزی،سخنگوی اقتصادی دولت، صبح امروز در نشست خبری خود با خبرنگاران گفت: هیات وزیران با میانگین رشد ۲۰ درصد حقوق و دستمزد کارکنان دولت برای سال ۱۴۰۲ موافقت کرد.

وی افزود: در واقع کارکنانی که حقوق کمتری می‌گیرند بالاتر از ۲۰ درصد و کارکنانی که حقوق بیشتری می‌گیرند کمتر از ۲۰ درصد افزایش خواهد یافت که البته عدد نهایی با تصویب در مجلس مشخص می‌شود./
https://www.asianews.ir/u/8v6
اخبار مرتبط
معاون امور فنی صندوق بازنشستگی گفت: میانگین حقوق بازنشستگان از ابتدای سال ۱۴۰۱ به هفت میلیون و ۹۰۰ هزار تومان رسید و با مصوبه اخیر ترمیم حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری، به ۹ میلیون و ۲۴۱ هزار و ۲۰۰ تومان رسیده است.
نحوه محاسبه میزان عیدی کارگران فرمول ثابتی دارد که برای افرادی مورد استفاده قرار می‌گیرد که حداقل یک سال سابقه کار داشته باشند؛ همچنین برای افراد دارای کمتر از یک سال سابقه کار نیز فرمولی برای محاسبه عیدی مشخص شده است.
کتاب «مبارزه با نابرابری» در خصوص بینش‌های عمیقی است برای کنشگرانی که تمایل دارند سیاست‌هایی برای بهبود وضع بشر در دنیای نابرابر امروز صورت‌بندی یا از چنین سیاست‌هایی حمایت کنند.
سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش از صدور احکام رتبه‌بندی تمام معلمان مشمول خبر داد.
پرداخت مستمری آذرماهِ بازنشستگان تامین اجتماعی از امروز (بیستم) آغاز شده است.
جدول افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۱ منتشر شد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید