چهارشنبه / ۱۱ دی ۱۳۹۸ / ۱۸:۲۶
کد خبر: 1283
گزارشگر: 49
۸۰۳
۰
۰
۱

معرفی زوج جدید «نیمه تاریک ماه»

زوج جدید نمایش «داود بنى‌اردلان» معرفی شدند.
با اضافه شدن «رامونا شاه» و «روزبه حصاری» به ترکیب بازیگران «نیمه تاریک‌ماه»، این نمایش از یکشنبه ۱۵ دی ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در تماشاخانه «ملک» مجددا روی صحنه می‌رود.
 به گزارش مدیر رسانه‌ پروژه، پیش فروش بلیت نمایش «نیمه تاریک‌ماه» به کارگردانی «داود بنی اردلان» از روز دوشنبه، ۹ دی‌ در سایت تیکیت آغاز شده و بازیگران آن (به ترتیب حروف الفبا) روزبه حصاری، المیرا دهقانی، بهزادعمرانی، رامونا شاه، سام کبودوند، حسین کشفی اصل و نیکی مظفری هستند.
این نمایش روانشناسانه اجتماعی، پیش از این آبان و آذر ۹۸ در تالار حافظ روی صحنه رفته و با استقبال گسترده تماشاگران در طول ۲۴ اجرا جزو پرفروش‌ترین تئاترهای پاییز امسال بوده است.
نیمه تاریک ماه
داود بنى اردلان، کارگردان «نیمه تاریک‌ماه» کارگردانى نمایش هاى موفق «دوباره اون آهنگو بزن سام» نوشته وودى آلن و «مکاشفات شخصى ۲» را به عهده داشته است. این کارگردان تئاتر، پاییز امسال در تجربه اى متفاوت نمایش‌نامه «نیمه تاریک ماه» را بر اساس فیلمنامه فیلم ایتالیایى «غریبه هاى کامل» اثر پائولو جنووس روی صحنه برد. به گفته بنی اردلان استقبال گسترده مخاطبان از این نمایش، انگیزه‌ای برای تولید مجدد آن شده‌است.
در خلاصه داستان نمایش آمده: «نیمه تاریک ماه» داستان دغدغه رابطه های این روزهای ماست؛ اقتباسی از فیلم ایتالیایی «غریبه های تمام عیار » و حکایت چند زوج جوان است که برای شام دور هم جمع می شوند. همه آنها تا شب مهمانی، تصورشان بر این است که زندگی کامل و عاشقانه‌ای دارند، اما...
دیگر عوامل اصلی نیمه تاریک ماه، عبارتند از:
کارگردان: داود بنی اردلان
مجری طرح: لیلاجعفری (پن استودیو)، 
دستیار یک کارگردان و برنامه ریز: ایمان یزدی
مدیر رسانه و مشاور تبلیغات: فرنوش آبا
دستیار مدیر رسانه: نسترن معصوم‌پور
تیزر: پن استودیو
گرافیست: نیما فراهانی
عکاس: شیرین جهان‌زاده
مدیر صحنه: ابوذر نعمتی
مجری دکور: موسسه تخصصی و طراحی و ساخت کوازینگو
علاقه‌مندان برای تهیه بلیت این نمایش می‌توانند به سایت tik8.com مراجعه کنند.
نیمه تاریک ماه
عکس‌ها از: شیرین جهان‌زاده
 
نوید جمشیدی
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید